Webinarium: Budowanie społeczności projektowej

Wydarzenie z serii Metoda projektu krok po kroku

Termin: 18.04.2023, godz. 19:30

Platforma: ClickMeeting

Budowanie społeczności jest istotną częścią udanych projektów. Obejmuje ono tworzenie poczucia przynależności wśród członków zespołu, rozbudowywanie środowiska współpracy i zapewnienie, że każdy czuje się doceniany i szanowany. Podczas webinarium omówione zostaną kroki, które należy podjąć, aby przeprowadzić ze swoimi uczniami angażujący projekt eTwinning. Uczestnicy będą mieli również okazję wymienić się pomysłami i wziąć udział w interaktywnym zadaniu.

Ekspert: Adam Stępiński

Nauczyciel języka angielskiego w Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika w Tarnobrzegu. Zrealizował ponad 20 projektów eTwinning (wiele wyróżnionych europejską odznaką jakości eTwinning, zwycięzca konkursu europejskiego i krajowego “Nasz projekt eTwinning”). Autor kilkunastu szkoleń dla nauczycieli w Europie “Learning Events”. Trener kursów online, ambasador eTwinning w województwie podkarpackim. Trzykrotny laureat European Language Label, zdobywca tytułu „Najlepszego Nauczyciela Języka Angielskiego” British Alumni Society w 2017 r.

Warunki udziału:

  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto 
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weźmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube eTwinning Polska.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 18.04.2023 o godz. 14:00

Formularz zgłoszeniowy
 

Zapraszamy także na:

Strona wydarzenia
 

Tu udostępnimy prezentacje i materiały po webinarium.