Webinarium: Bee Happy

Wydarzenie z cyklu Laureaci konkursu eTwinning

Termin: 22.11.2023, godz. 18:30

Platforma: ClickMeeting

Projekt STEAM, w którym uczniowie klas 1-3 poznawali pszczoły i ich życie. Poprzez różne działania i aktywności stali się naukowcami, którzy zbierali informacje o populacjach pszczół w miastach i wsiach. Angażowali się w zajęcia STEAM - budowali ule, domki dla owadów, pszczoły z klocków Lego, bawili się w teatr, malowali i śpiewali. Zostali kucharzami i gotowali potrawy z miodem, napisali także własną książkę kucharską. Programowali i kodowali, a na koniec stali się wolontariuszami i stworzyli własną kampanię społeczną na rzecz ochrony pszczół.

Ekspertka:

  • Paulina Kurowska-Loryńska
    Ambasadorka programu eTwinning w województwie warmińsko-mazurskim, moderatorka grupy "eTwinning Wczesnoszkolni". Nauczycielka nauczania początkowego w Szkole Podstawowej im. 11 Listopada w Rusi koło Olsztyna, Ambasadorka Wakeleta w Polsce, Microsoft Innovative Educator Expert. Należy do grupy Superbelfrzy Mini. Aktywnie uczestniczy w programie eTwinning od 2017 roku. Zrealizowała wiele projektów, które zostały nagrodzone Krajową oraz Europejską Odznaką Jakości. Fascynuje ją nauka kodowania, programowanie w edukacji wczesnoszkolnej a także wykorzystywanie TIK i nowoczesnych technologii w edukacji najmłodszych uczniów. Brała udział w licznych krajowych konferencjach szkoleniowych Programu eTwinning.

Warunki udziału:

  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto 
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weźmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

    Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube eTwinning Polska.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 22.11.2023 o godz. 14:00.

Formularz zgłoszeniowy
 

Zapraszamy także na

Strona wydarzenia
 

Tu udostępnimy prezentacje i materiały po webinarium.