Warsztaty w Kielcach: Nowoczesna edukacja językowa

Zapraszamy nauczycieli języków obcych na Warsztaty Doskonalenia Zawodowego, które odbędą się w dniach 31 marca - 1 kwietnia 2022r w Kielcach. Spotkanie w całości realizowane jest w formule stacjonarnej i jest bezpłatne. 

Organizatorzy zapewniają udział w ciekawych warsztatach, materiały konferencyjne i wyżywienie podczas szkolenia, a osobom spoza Kielc – nocleg w pokojach jednoosobowych z 31 marca na 1 kwietnia br. Koszty dojazdu na wydarzenie uczestnicy szkolenia pokrywają z własnych środków.

Uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w wydarzeniu. Wydawane są bezpłatnie osobom, które będą uczestniczyć w całości wydarzenia.

Liczba miejsc jest ograniczona

Program seminarium

Na stronie znajdziecie także listę ekspertów prowadzących wykłady i prezentacje.

Warunki udziału w szkoleniu:

1. Posiadanie AKTYWNEGO konta w programie eTwinning. Osoby bez aktywnego konta na platformie eTwinning LIVE, nie zostaną przyjęte na wydarzenie.
Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany:

Dołącz do społeczności eTwinning

Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.
Aktywny zawodowo nauczyciel języka obcego, zatrudniony w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.

 

Ważne:

  • Uczestnicy potrzebować będą laptopów lub komputerów stacjonarnych podłączonych do Internetu. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).
  • Każdy zakwalifikowany uczestnik szkolenia zobowiązany będzie do wypełnienia formularza o stanie zdrowia (szczegóły w zakładce: COVID-19)
  • Zakwalifikowani uczestnicy konferencji, którzy będzie obecni na całości wydarzenia otrzymają certyfikat uczestnictwa. Certyfikat wydawany jest bezpłatnie.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 22.03.2022 o godzinie 23:59. W przypadku dużej ilości aplikacji nabór może zostać zakończony wcześniej.

Formularz zgłoszeniowy