Warsztaty kreatywne

Webinarium z cyklu DESIGN THINKING W PROJEKTACH EDUKACYJNYCH. Termin 14.07.2021, godz. 18:00

Zapraszamy na bezpłatne webinarium DESIGN THINKING W PROJEKTACH EDUKACYJNYCH - Warsztaty kreatywne.

Celem serii webinarów o wykorzystaniu design thinking (myślenia projektanckiego) jest wsparcie nauczycieli podczas etapu planowania projektów, tak aby uczniowie byli aktywnymi podmiotami w całym procesie i chętnie go współtworzyli. Nagrania wcześniejszych spotkań na YouTube eTwinning Polska.

 

Piąte spotkanie to miniwarsztaty, na których będziemy generować pomysły na angażujące projekty związane z tematem przewodnim eTwinning w 2021 roku: umiejętnością korzystania z mediów i walką z dezinformacją. Do zdalnej współpracy wykorzystamy tablicę Mural, a efekty sesji będą bazą do inspiracji w przyszłych działaniach.

 
Spotkanie poprowadzi Ewa Tomczak - main engine Design Thinking w Szkole gdzie współtworzy nowatorskie rozwiązania edukacyjne dla uczelni wyższych i szkół. Certyfikowany moderator design thinking z ponad siedmioletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń i warsztatów. Posiada kilkuletnie doświadczenie w inicjowaniu, planowaniu i wdrażaniu zmian w organizacjach, w tym usprawnianiu struktury organizacyjnej, wprowadzaniu nowych usług i tworzenia strategii. Wartościami, które najbardziej ceni w życiu zawodowym, są: rozwój, relacje, wolność wyboru i uczciwość. Prywatnie kocha konie i salsę kubańską. Jest przekonana, że nigdy nie jest za późno, jeśli tylko się chce.
TERMIN: 14.07.2021 godz. 18:00 CZAS TRWANIA: 60 minut MIEJSCE:  eTwinning Live   Aby wziąć w nim udział wystarczy:
  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę DESIGN THINKING W PROJEKTACH EDUKACYJNYCH - Warsztaty kreatywne otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu Webinarium, (14.07.2021), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.
Liczba miejsc ograniczona (100). Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.
      Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: