Warsztaty Doskonalenia Zawodowego w Elblągu

Stacjonarne warsztaty doskonalenia zawodowego. 4-5.12.2021, Elbląg

Zapraszamy na Warsztaty Doskonalenia Zawodowego, które odbędą się w dniach 4-5 grudnia 2021r. w Elblągu. Spotkanie w całości realizowane jest w formule stacjonarnej i jest bezpłatne.  Organizatorzy zapewniają udział w ciekawych warsztatach, materiały konferencyjne i wyżywienie podczas szkolenia, a osobom spoza Elblągu – nocleg w pokojach jednoosobowych z 4 na 5 grudnia 2021. Koszty dojazdu na wydarzenie uczestnicy szkolenia pokrywają z własnych środków.

Certyfikat uczestnictwa wydany zostanie wyłącznie osobom, które będą aktywnie brały udział we wszystkich spotkaniach szkoleniowych i wykonają zadania warsztatowe. Certyfikat wystawiany jest bezpłatnie. 

Zainteresowanych nauczycieli zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia. W razie pytań zapraszamy do kontaktu: http://konferencje.frse.org.pl/PDW6/article/program/lang:pl

Warunki udziału w seminarium:

1. Posiadanie konta w programie eTwinning. Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany przejdź na: https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm

Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.

Aktywny zawodowo nauczyciel dowolnego przedmiotu, zatrudniony w szkole ponadpodstawowej branżowej lub technicznej.  

Informujemy, że:

  1. Uczestnicy potrzebować będą laptopów, które da się podłączyć do hotelowego Internetu/Wi-Fi. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik seminarium zobowiązany będzie do wypełnienia formularza o stanie zdrowia (szczegóły).

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 21 listopada 2021 o godzinie 23:59. 

Link do formularza: http://konferencje.frse.org.pl/register/12476/lang:pl