Warsztaty Doskonalenia Zawodowego: Słowa - Dźwięki - Emocje

Bezpłatne stacjonarne szkolenie dedykowane nauczycielom przedmiotów humanistycznych i/lub artystycznych, bibliotekarzom oraz wychowawcom pracujących w szkołach podstawowych.
 

Piotrków Trybunalski, 13-14.04.2024
 

Zapewniamy udział w ciekawym szkoleniu, materiały konferencyjne i wyżywienie podczas wydarzenia, a osobom spoza Piotrkowa Trybunalskiego – nocleg w pokojach dwuosobowych z 13 na 14 kwietnia br. Koszty dojazdu na wydarzenie uczestnicy szkolenia pokrywają z własnych środków.

Uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu. Wydawane są bezpłatnie osobom, które będą uczestniczyć w całości wydarzenia.

Uczestnicy zobowiązani są do wzięcia udziału we wszystkich sesjach podanych w programie - zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową agendą wydarzenia. W razie pytań zachęcamy do kontaktu:

Program konferencji
 

Warunki udziału w szkoleniu:

1. Posiadanie AKTYWNEGO konta w programie eTwinning.
Jeżeli nie jesteś jeszcze zarejestrowany - przypominamy, że rejestracja przebiega w dwóch etapach. Pierwszy etap polega na założeniu konta na platformie EU Login, a następnie użytkownik zakłada konto na platformie ESEP i dodaje do konta placówkę, w której obecnie jest zatrudniony.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.
Aktywny zawodowo nauczyciel, zatrudniony w szkole lub placówce realizującej podstawę programową. 

Ważne:

  • Uczestnicy stacjonarni potrzebować będą laptopów, które będzie można podłączyć do hotelowej sieci Wi-Fi. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 01.04.2024 o godzinie 23:59. 

Formularz zgłoszeniowy