Warsztaty Akademia eTwinning

9-10 grudnia 2019, Warszawa

Zapraszamy na Warsztaty Doskonalenia Zawodowego: "Robotyka jako interdyscyplinarne narzędzie edukacyjne organizowane przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w dniach 9-10 grudnia w siedzibie Fundacji, w Warszawie. Szkolenie skierowane jest w pierwszej kolejności do nauczycieli:

  • z doświadczeniem w programie eTwinning, posiadających aktywne konto na portalu eTwinning Live,
  • uczących dowolnych przedmiotów  w szkołach ponadpodstawowych lub w klasach 7-8 szkoły podstawowej (z wyłączeniem przedmiotów informatycznych).

Jeżeli spełniasz wszystkie powyższe warunki i chcesz zgłosić swój udział w warsztatach, wypełnij [ct_button id="button_53" size="big" solid="1" link="http://konferencje.frse.org.pl/register/12372/lang:pl" icon="" arrow="1" color="#ff6600" css_animation="" animation_delay=""]Formularz zgłoszeniowy[/ct_button] Organizatorzy zapewniają udział w ciekawych warsztatach, materiały konferencyjne i wyżywienie podczas warsztatów, a osobom spoza Warszawy – nocleg w pokoju dwuosobowym w dniach 8 i 9 grudnia. Koszty dojazdu na wydarzenie uczestnicy szkolenia pokrywają z własnych środków. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopów z możliwością podłączenia do sieci internetowej WIFI. Po ukończeniu szkolenia, każdy z uczestników otrzyma imienny certyfikat z wyszczególnionym zakresem tematycznym oraz liczbą godzin szkolenia. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 25 listopada 2019 o godzinie 23:59. W przypadku dużej ilości zgłoszeń organizatorzy mogą zakończyć nabór wcześniej. Rezygnacja z udziału w seminarium możliwa jest do 25 listopada 2019, do godziny 12:00. Uczestnicy rezygnujący po tym terminie zobowiązani będą do pokrycia kosztów zakwaterowania oraz wyżywienia. Rezygnacje przyjmowane są wyłącznie pod adresem mailowym: aleksandra.wozniak@frse.org.pl Więcej informacji (program, lokalizacja) na stronie wydarzenia: [ct_button id="button_85" size="small" solid="0" link="http://konferencje.frse.org.pl/Akademia_2019_2" icon="" arrow="1" color="#333399" css_animation="" animation_delay=""]Akademia eTwinning[/ct_button]