Tygodnie eTwinning 2022

Podróż ku jakości

Termin tegorocznej kampanii: 26 września do 20 października.

Tygodnie eTwinning jak zawsze będą wspierały działania uczestników koncentrujące się na przygotowywaniu wysokiej jakości projektów. Znajdziecie tu m.in. wydarzenia online, w tym rozmowy z ekspertami, targi projektów oraz akcje online, które pomogą im w doskonaleniu własnych działań projektowych.

Gdzie?

Kampania realizowana będzie na platformie European School Education Platform, na stronie Grupy eTwinning "Nasza piękna, zrównoważona, wspólna przyszłość: szkoły i Nowy Europejski Bauhaus".

eTwinnerzy otrzymają szereg wskazówek, które pozwolą im zdobyć przydatne informacje za pośrednictwem mediów społecznościowych w celu opracowania wysokiej jakości projektów. Śledź hashtag #eTw4Future, by być na bieżąco.

Kampania Tygodnie eTwinning: podróż ku jakości

W tym roku będziemy zachęcać uczestników do podzielenia się własnymi zainteresowaniami i wspólnej pracy nad tworzeniem projektów wysokiej jakości. Będzie to możliwe dzięki targom poszukiwania partnerów i inspirującym webinariom. Oprócz tego, aby móc porównać efekty prac, a tym samym uczyć się od siebie nawzajem i podnosić jakość swoich projektów, uczestnicy będą mogli wziąć udział w akcji polegającej na wzajemnym recenzowaniu. Wszystkie instrukcje można znaleźć na stronach grupy poświęconych kampanii.

Dostęp do kampanii i dodatkowe informacje można znaleźć na stronie Grupy eTwinning. (dostęp do dedykowanych stron będzie możliwy w dniu uruchomienia kampanii).

Bardzo się cieszymy, że będziemy was gościć na Tygodniach eTwinning 2022!