Stacjonarne seminarium: Mój pierwszy projekt z Ambasadorem

Stacjonarne wydarzenie dla nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej chcących rozpocząć swój pierwszy projekt eTwinning we współpracy z Ambasadorem programu.

Toruń, 16-17 marca 2024

Uczestnicy wydarzenia pracować będą w czterech grupach warsztatowych realizujących poniższe projekty:

 • Hakuna Matata! Adventures in Simba's Land - projekt w języku angielskim - edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna - moderatorka: Anna Urbasik
 • Czasem słońce, czasem deszcz - projekt w j. polskim - edukacja przedszkolna - moderatorka: Anna Krzyżanowska
 • Myślę, czuję, potrzebuję –I think, I feel, I need - projekt międzynarodowy w j. polskim i angielskim - edukacja przedszkolna - moderatorka: Agnieszka Besser-Krysiak
 • Dobrostan w Wiosennym Ogrodzie - projekt w j. polskim - edukacja przedszkolna - moderatorka: Anna Wilczyńska

Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się ze szczegółowym programem wydarzenia oraz proponowanymi pomysłami na projekt. W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Warunki udziału w seminarium:

 1. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.

  W pierwszej kolejności przyjmowani będą nauczyciele bez doświadczenia w realizacji projektów eTwinning.

 2. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning (na nowej platformie ESEP).
  Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, załóż konto przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego na seminarium. 
  Rejestracja przebiega w dwóch etapach. Pierwszy etap polega na założeniu konta na platformie EU Login. Następnie użytkownik zakłada konto na platformie European School Education Platform.
 3. Gotowość do aktywnej współpracy w trakcie trwania szkolenia.
  Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych spotkaniach oraz rozpoczną projekt eTwinning z Ambasadorem.

Uczestnicy potrzebować będą laptopów z możliwością podłączenia do hotelowej sieci WiFi (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).

Organizatorzy zapewniają udział w ciekawym szkoleniu, materiały konferencyjne i wyżywienie podczas seminarium, a osobom spoza Torunia – nocleg w pokojach dwuosobowych z 16 na 17 marca 2024. Koszty dojazdu na wydarzenie uczestnicy szkolenia pokrywają z własnych środków.

Każdy uczestnik seminarium, który będzie obecny na całości wydarzenia, dołączy do projektu i zrealizuje zaplanowane w nim aktywności otrzyma certyfikat uczestnictwa po zakończeniu projektu. Certyfikat wydawany jest bezpłatnie.

Chęć udziału można zgłaszać do 04.03.2024:

Formularz zgłoszeniowy
 

W przypadku dużej ilości zgłoszeń nabór może zostać zakończony wcześniej.