Stacjonarne seminarium: Mój pierwszy projekt z Ambasadorem

Stacjonarne wydarzenie dla nauczycieli edukacji przedszkolnej chcących rozpocząć swój pierwszy projekt eTwinning we współpracy z ambasadorem programu.

Gdynia, 11-12 października 2022

Szkolenie skierowane jest do nauczycieli wychowania przedszkolnego realizujących obowiązującą podstawę programową wychowania przedszkolnego dla przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, którzy chcą rozpocząć pracę metodą projektu eTwinning ze swoimi uczniami. Uczestnicy pracować będą w podziale na pięć grup warsztatowych. 

Warunki udziału w seminarium:

 1. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.
  Aktywny zawodowo nauczyciel edukacji przedszkolnej. W pierwszej kolejności na wydarzenie przyjmowani będą aktywni zawodowo nauczyciele bez doświadczenia w pracy metodą projektów eTwinning. Organizator przewiduje utworzenie pięciu grup projektowych. 
 2. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning (na nowej platformie ESEP).
  Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, załóż konto przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego na seminarium. 
  Rejestracja przebiega w dwóch etapach. Pierwszy etap polega na założeniu konta na platformie EU Login. Następnie użytkownik zakłada konto na platformie European School Education Platform.
 3. Gotowość do aktywnej współpracy w trakcie trwania szkolenia.
  Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych spotkaniach oraz rozpoczną projekt eTwinning z Ambasadorem.

Uczestnicy potrzebować będą laptopów z możliwością podłączenia do hotelowej sieci WiFi (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).

Każdy uczestnik seminarium, który będzie obecny na całości wydarzenia i dołączy do projektu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat wydawany jest bezpłatnie.

Grupy i projekty poprowadzą polscy ambasadorzy (zobacz listę ekspertów). Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy zapoznać się  programem:

Chęć udziału można zgłaszać do 2 października 2022:

Formularz zgłoszeniowy