Stacjonarne seminarium eTwinning we Wrocławiu

Zapraszamy na bezpłatne seminarium "Mój pierwszy projekt z Ambasadorem", które odbędzie się w dniach 4-5 marca 2022 roku we Wrocławiu. Spotkanie w całości realizowane jest w formule stacjonarnej.

Szkolenie skierowane jest do do nauczycieli ze szkół ogólnodostępnych, integracyjnych, przyszpitalnych, sanatoryjnych i specjalnych, którzy chcą rozpocząć pracę metodą projektu eTwinning. Uczestnicy pracować będą w podziale na pięć grup warsztatowych.

Organizatorzy zapewniają udział w szkoleniu, materiały konferencyjne i wyżywienie podczas seminarium, a osobom spoza Wrocławia – nocleg w pokojach jednoosobowych w Hotelu Ibis Styles Wrocław Centrum (plac Konstytucji 3 Maja 3, Wrocław) z 4 na 5 marca br. Koszty dojazdu na wydarzenie uczestnicy szkolenia pokrywają z własnych środków.

Certyfikat uczestnictwa wydany zostanie wyłącznie osobom, które będą aktywnie brały udział we wszystkich spotkaniach i wykonają zadania warsztatowe. Certyfikat wystawiany jest bezpłatnie

Projekty z uczestnikami seminarium poprowadzą:

Zainteresowanych nauczycieli zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia oraz proponowanymi pomysłami na projekt. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

formularz zgłoszeniowy

Warunki udziału w seminarium:

1. Posiadanie konta w programie eTwinning.
Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany: dołącz. Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.
Aktywny zawodowo nauczyciel lub terapeuta, pracujący na dowolnym poziomie edukacyjnym w szkole ogólnodostępnej, integracyjnej, przyszpitalnej, sanatoryjnej lub specjalnej. W pierwszej kolejności na wydarzenie przyjmowani będą aktywni zawodowo nauczyciele/ terapeuci bez doświadczenia w pracy metodą projektów eTwinning.

3. Gotowość do aktywnej współpracy w trakcie trwania szkolenia oraz rozpoczęcia projektu.
Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych spotkaniach oraz rozpoczną projekt eTwinning.

Ważne Informacje:

  • Uczestnicy potrzebować będą laptopów, które da się podłączyć do hotelowego Internetu/Wi-Fi. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).
  • Każdy zakwalifikowany uczestnik seminarium zobowiązany będzie do wypełnienia formularza o stanie zdrowia (szczegóły).

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 23 lutego 2022 o godzinie 23:59.