Stacjonarne seminarium dla nauczycieli logopedów

Bezpłatne wydarzenie z cyklu Mój pierwszy projekt eTwinning z ambasadorem - idealne dla nauczycieli chcących rozpocząć swój pierwszy projekt online we współpracy z Ambasadorem programu.

Termin: 17-18 sierpnia 2024, Poznań

Uczestnicy wydarzenia pracować będą w czterech grupach warsztatowych realizujących poniższe projekty:

 • Galeria głosek, projekt prowadzi Danuta Kolińska, a warsztaty podczas wydarzenia współprowadzi Monika Mojsiejonek - Projekt skierowany jest do przedszkolaków oraz uczniów klas 1-3.
 • Podróże z rymami. Logopedyczne zabawy na cztery pory roku, projekt prowadzi Wioletta Chopcian. a warsztaty podczas wydarzenia współprowadzi Monika Witasik - Projekt skierowany do dzieci przedszkolnych i szkolnych (bez ograniczeń wiekowych).
 • Mówimy w akcji, projekt prowadzi Justyna Todor-Pałka, a warsztaty podczas wydarzenia współprowadzi Katarzyna Drabarek - Projekt skierowany do dzieci przedszkolnych i szkolnych (bez ograniczeń wiekowych). 
 • Syczące komiksy, projekt prowadzi Katarzyna Tandecka, awarsztaty podczas wydarzenia współprowadzi Beata Adamska - Projekt skierowany do dzieci przedszkolnych i szkolnych (bez ograniczeń wiekowych).

Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się ze szczegółowym programem wydarzenia oraz proponowanymi pomysłami na projekt. W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Warunki udziału w seminarium:

 1. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.

  W pierwszej kolejności przyjmowani będą nauczyciele - logopedzi bez doświadczenia w realizacji projektów eTwinning.

 2. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning (na nowej platformie ESEP).
  Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, załóż konto przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego na seminarium. 
  Rejestracja przebiega w dwóch etapach. Pierwszy etap polega na założeniu konta na platformie EU Login. Następnie użytkownik zakłada konto na platformie European School Education Platform.
 3. Gotowość do aktywnej współpracy w trakcie trwania szkolenia.
  Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych spotkaniach oraz rozpoczną projekt eTwinning z Ambasadorem.

Uczestnicy potrzebować będą laptopów z możliwością podłączenia do hotelowej sieci WiFi (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).

Organizatorzy zapewniają udział w ciekawym szkoleniu, materiały konferencyjne i wyżywienie podczas seminarium, a osobom spoza Poznania – nocleg w pokojach dwuosobowych z 17 na 18 sierpnia 2024. Koszty dojazdu na wydarzenie uczestnicy szkolenia pokrywają z własnych środków.

Każdy uczestnik seminarium, który będzie obecny na całości wydarzenia, dołączy do projektu i zrealizuje zaplanowane w nim aktywności otrzyma certyfikat uczestnictwa po zakończeniu projektu. Certyfikat wydawany jest bezpłatnie.

Chęć udziału można zgłaszać do 04.08.2024:

Formularz zgłoszeniowy
 

W przypadku dużej ilości zgłoszeń nabór może zostać zakończony wcześniej.