Seminarium szkoleniowo-kontaktowe – Aktywna tablica z eTwinning

21-22 sierpnia 2018 - Janów Podlaski
Zapraszamy na seminarium szkoleniowo-kontaktowe "Aktywna tablica z eTwinning" organizowane przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w dniach 21-22 sierpnia 2018 w Janowie Podlaskim. Seminarium skierowane jest do nauczycieli wszystkich przedmiotów na różnych poziomach edukacyjnych (od przedszkola do matury), którzy chcą podjąć współpracę krajową w ramach programu eTwinning. Podstawowym warunkiem zakwalifikowania się na seminarium jest REJESTRACJA w programie eTwinning (uwaga: nie jest to zgłoszenie na seminarium) pod adresem https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm (rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila - dokończenie rejestracji). Warunki udziału w seminarium:
  • rejestracja w programie eTwinning (patrz informacje powyżej)
  • nauczyciel dowolnego przedmiotu
  • gotowość do podjęcia współpracy i realizacji projektu eTwinning.
Organizatorzy oczekują, że podczas seminarium każdy z uczestników rozpocznie realizację nowego projektu eTwinning.  

Jeżeli spełniasz wszystkie powyższe warunki i chcesz się zgłosić na seminarium, wypełnij formularz  zgłoszeniowy dostępny na stronie konferencji.

  Pierwszeństwo w rekrutacji mają nauczyciele bez doświadczenia w programie eTwinning. Organizatorzy zapewniają udział w ciekawych warsztatach, materiały konferencyjne i wyżywienie podczas seminarium, a osobom spoza Janowa Podlaskiego – nocleg w pokoju dwuosobowym w dniu 21 sierpnia. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopa z możliwością podłączenia do sieci internetowej WIFI. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 23 lipca 2018. Rezygnacja z udziału w seminarium możliwa jest do 23 lipca 2018. Uczestnicy rezygnujący po tym terminie zobowiązani będą do pokrycia kosztów zakwaterowania i wyżywienia. Więcej informacji, program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie konferencji.