Seminarium kontaktowe eTwinning - Dziedzictwo kulturowe w projektach eTwinning

 18-19 maja 2018 na terenie Wigierskiego Parku Narodowego

  Zapraszamy na krajowe seminarium kontaktowe „Dziedzictwo kulturowe w projektach eTwinning” organizowane w dniach 18-19 maja 2018 na terenie Wigierskiego Parku Narodowego przez Biuro eTwinning w Polsce. Seminarium skierowane jest do nauczycieli wszystkich przedmiotów pracujących w przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych zainteresowanych tematyką dziedzictwa kulturowego, którzy chcą rozpocząć realizację projektu eTwinning z drugą polską szkołą. Zapraszamy osoby bez doświadczenia w programie eTwinning. Organizatorzy oczekują, że podczas seminarium każdy uczestnik przystąpi do nowego projektu eTwinning. Osoba zgłaszająca się do udziału w seminarium jest zobowiązana do dokonania dwóch działań:

  1. Rejestracja na seminarium poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie konferencji.
  2. Założenie własnego konta w Programie eTwinning pod adresem https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm (UWAGA: rejestracja jest dwuetapowa - druga część po otrzymaniu linka na podany adres mailowy)

Warunki rekrutacji:

  • nauczyciel dowolnego przedmiotu pracujący w przedszkolu, szkole podstawowej, gimnazjum lub szkole ponadgimnazjalnej
  • posiadający własne konto w programie eTwinning
  • początkujący w eTwinning - brak własnych projektów
  • gotowy do rejestracji projektu i podjęcia współpracy

Udział w seminarium jest bezpłatne i obejmuje zajęcia dwudniowe, które stanowią całość szkoleniową. Możliwy jest jedynie udział w całym szkoleniu zgodnie z programem. Organizatorzy zapewniają uczestnikom udział w ciekawych warsztatach, materiały konferencyjne, a także wyżywienie podczas seminarium i nocleg w pokojach wieloosobowych w dniu 18 maja 2018 r. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopa z możliwością podłączenia do sieci internetowej. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 10 maja 2018.