Seminarium dla dyrektorów i wicedyrektorów placówek oświatowych

24-25.04.2024, Szczecin

Szkolenie skierowane jest do dyrektorów i wicedyrektorów szkół zainteresowanych wdrożeniem projektów eTwinning w swoich placówkach i bezpłatnym rozwojem zawodowym kadry pedagogicznej.

Organizatorzy zapewniają udział w ciekawym szkoleniu, materiały konferencyjne i wyżywienie podczas seminarium, a osobom spoza  spoza Szczecina – nocleg ze śniadaniem w pokoju dwuosobowym z 24 na 25 kwietnia 2024. Koszty dojazdu na wydarzenie uczestnicy szkolenia pokrywają z własnych środków.

Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się ze szczegółowym programem wydarzenia. W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Warunki udziału w seminarium:

  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning (na nowej platformie ESEP).
    Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, załóż konto przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego na seminarium. 
    Rejestracja przebiega w dwóch etapach. Pierwszy etap polega na założeniu konta na platformie EU Login. Następnie użytkownik zakłada konto na platformie European School Education Platform.
  2. Pełnienie funkcji dyrektora lub wicedyrektora w placówce oświatowej realizującej podstawę programową.
    W pierwszej kolejności na wydarzenie przyjmowani będą dyrektorzy lub wicedyrektorzy bez doświadczenia w programie eTwinning. 

Uczestnicy potrzebować będą laptopów z możliwością podłączenia do hotelowej sieci WiFi (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).

Każdy uczestnik seminarium, który będzie obecny na całości wydarzenia otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat wydawany jest bezpłatnie.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 09.04.2024

Formularz zgłoszeniowy
 

W przypadku dużej ilości zgłoszeń nabór może zostać zakończony wcześniej.