Realne jest genialne!

Zapraszamy na bezpłatne webinarium grupy PrzedszkoleTwinning Realne jest genialne!

 

Aktywności realizowane w projektach eTwinning mają najczęściej postać wirtualną, wspieraną przez różne narzędzia i aplikacje. Ale im młodszy dziecko, tym bardziej potrzebuje konkretnych działań i realnych efektów swojej pracy, które można dotknąć i eksplorować. Dziecko w wieku przedszkolnym jest genialnym twórcą.

W trakcie webinaru spróbujemy pokazać, jak wykorzystać ten potencjał podczas eTwinningowej współpracy, której realny efekt znajduje się w dziecięcych dłoniach.Wydarzenie organizowane z myślą o nauczycielach wychowania przedszkolnego, w ramach działań grupy „PrzedszkoleTwinning”.

Spotkanie poprowadzą Anna Krzyżanowska i Anna Urbasik - ambasadorki i trenerki eTwinning w województwie śląskim oraz moderatorki grupy PrzedszkoleTwinning

TERMIN: 28.03.2022. godz. 18:30
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE:  eTwinning Live  

Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę Realne jest genialne! otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu Webinarium, (28.03.2022), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100). Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.