Projekty o tematyce ekologicznej w klasach młodszych

Webinarium z cyklu ETWINNING W KLASACH I-III. Termin 17.11.2021, godz. 19:30

Zapraszamy na bezpłatne webinarium ETWINNING W KLASACH I-III - Projekty o tematyce ekologicznej w klasach młodszych.

W trakcie serii webinariów ETWINNING W KLASACH I-III zaprezentujemy ciekawe pomysły na realizację projektów międzynarodowych z młodszymi uczniami szkoły podstawowej.
 
Podczas trzeciego spotkania przedstawione zostaną projekty "Szkolne safari", "Partnerships for the goal", "Robots also havesomething to say". Projekty te miały na celu zbliżenie ucznia do świata przyrody, rozwijanie poczucia troski o obecną i przyszłą jakość życia na Ziemi. Uczniowie w trakcie różnorodnej działalności pogłębili swoją wiedzę o parkach narodowych w Polsce, tworzyli kreatywne maszyny ratujące świat i zakodowowali ekologiczne hasła za pomocą robota Photona.

Spotkanie poprowadzi Edyta Karwowska - Ambasadorka programu eTwinning w województwie mazowieckim

Nauczycielka dyplomowana w zakresie edukacji wczesnoszkolnej. Koordynatorka licznych projektów eTwinning. Laureatka Krajowych i Europejskich Odznak Jakości. Moderatorka grupy Aktywna Tablica z eTwinning. Entuzjastka nowych technologii oraz małych kreatywnych działań, które potrafią dać klasie i szkole dużą zmianę i ogrom radości. Współautorka bloga: https://programrazem.blogspot.com

 

TERMIN: 17.11.2021 godz. 19:30 CZAS TRWANIA: 60 minut MIEJSCE:  eTwinning Live  

Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę ETWINNING W KLASACH I-III - Projekty o tematyce ekologicznej w klasach młodszych otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu Webinarium, (17.11.2021), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.
Liczba miejsc ograniczona (100). Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube –eTwinning Polska.
     
Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: