Projekt na miarę European Language Label

TERMIN: 04.03.2021 godz. 18.00

Zapraszamy na bezpłatne webinarium ETWINNERZY Z PASJĄ - Projekt na miarę European Language Label

Przybliżenie konceptu Konkursu European Language Label ( Europejski znak innowacyjności w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych), przedstawienie przykładu dobrej praktyki, zapoznanie z korzyściami wynikającymi z udziału w konkursie, zachęta oraz zaproszenie do współpracy.
Spotkanie poprowadzi Joanna Jędrzejczak - nauczycielka języka angielskiego w Zespole Szkół nr 1 - Gimnazjum i Liceum im. ks. Piotra Skargi w Szamotułach; absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, aktywna eTwinnerka (koordynatorka projektów, organizatorka szkoleń z Ambasadorem, uczestniczka szkoleń i seminariów w Polsce i za granicą), nauczycielka Zwolniony z Teorii współpracująca z Ogólnopolską Olimpiadą Zwolnieni z Teorii, koordynatorka i współinicjatorka projektu szkolnego ‘Living together’ .
TERMIN: 04.03.2021 godz. 18.00 CZAS TRWANIA: 60 minut MIEJSCE:  eTwinning Live   Aby wziąć w nim udział wystarczy:
  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę ETWINNERZY Z PASJĄ - Projekt na miarę European Language Label otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu Webinarium, (04.03.2021), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.
Liczba miejsc ograniczona (100). Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.
    Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: