Ortograficzna wyprawa, czyli przygoda z ortografią w projekcie eTwinning

26.02.2020 godz. 18:00

Zapraszamy na bezpłatne webinarium AKTYWNA TABLICA Z ETWINNING - Ortograficzna wyprawa, czyli przygoda z ortografią w projekcie

 

Podczas webinarium zaprezentujemy projekt eTwinning związany z językiem polskim, którego głównym założeniem jest podniesienie sprawności ortograficznej uczniów oraz wytworzenie motywacji do nauki ortografii. W ramach współpracy uczniowie przenieśli się do bajkowej krainy Królowej Ortografii i systematycznie toczą (projekt jeszcze trwa) walkę z podstępnym Zgrzytem Ortografem oraz jego armią byków ortograficznych wykonując zadania wymagające różnorodnych aktywności. Nauka ortografii nie musi być nudna!!!

Webinarium poprowadzi Dorota Dankowska, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Gryfitów w Słupsku.

Moje pasje: teatr, film, grafika komputerowa.  W zawodzie pracuję 29 lat. Od kilku lat realizuję projekty eTwinning, w których się zakochałam.

TERMIN: 26.02.2020 godz. 18:00 CZAS TRWANIA: 60 minut MIEJSCE:  eTwinning Live   Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę AKTYWNA TABLICA Z ETWINNING - Ortograficzna wyprawa, czyli przygoda z ortografią w projekcie  otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu Webinarium, (26.02.2020), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100). Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.

               

   

      Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: