Ogólnopolski Dzień Informacyjny FRSE

8 Stycznia 2020 r. Warszawa, PGE Narodowy

Sesje tematyczne, spotkania z ekspertami Narodowej Agencji, możliwość konsultacji indywidualnych oraz podzielenia się doświadczeniem – to wszystko czeka na uczestników Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.

8 Stycznia 2020 r. Warszawa, PGE Narodowy

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza na Ogólnopolski Dzień Informacyjny wszystkie instytucje, organizacje i firmy zainteresowane realizacją projektów edukacyjnych. Szczególnie zapraszamy nowych wnioskodawców, którzy chcieliby rozpocząć współpracę  w ramach unijnych programów edukacyjnych. Podczas wydarzenia będą mieli możliwość zapoznać się ze wszystkimi inicjatywami i programami zarządzanymi przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji.
Sesje Erasmus+ dla początkujących to specjalnie przygotowane panele, podczas których uczestnicy zostaną wprowadzeni w tematykę międzynarodowych projektów edukacyjnych. Dowiedzą się więcej o ich zasadach i terminach, a także możliwościach związanych z ich prowadzeniem.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość konsultacji z ekspertami z Narodowej Agencji, którzy będą odpowiadali na wszelkie pytania dotyczące Programu.

Targi Dobrych Praktyk to okazja, by poznać interesujące projekty realizowane przez beneficjentów, wymienić się doświadczeniami i zdobyć inspirację do nowych działań.

Ponadto dla przyszłych i obecnych beneficjentów dostępne będą punkty informacyjne, w których można będzie uzyskać informacje na temat oferty FRSE

Podczas konferencji wręczone zostaną nagrody laureatom konkursu fotograficznego Selfie+.

Szczegółowe informacje, program oraz formularz zgłoszeniowy na stronie wydarzenia:

[ct_button id="button_63" size="small" solid="0" link="https://www.frse.org.pl/odi-frse-2020/" icon="" arrow="1" color="#18736a" css_animation="" animation_delay=""]ODIE 2020[/ct_button]