Nowa platforma eTwinning - ważne informacje

Do Waszej dyspozycji została już oddana nowa, zintegrowana Europejska Platforma Edukacji Szkolnej (ESEP) łącząca oferty i możliwości programu eTwinning i School Education Gateway.

Dostęp do jej zasobów, a także kont użytkowników, wymaga EU Login.

Jak uzyskać EU Login?

Migracja kont i materiałów ze poprzedniej platformy eTwinning odbywa się stopniowo. Już teraz znajdziecie na ESEP swoje konta, poprzez które możecie nawiązywać kontakty i rejestrować nowe projekty. Dostęp do zmigrowanego konta na ESEP możliwy jest jedynie poprzez EU login stworzony z adresem mailowym widniejącym na  poprzednim koncie eTwinning.

  • Jeśli posiadasz już konto EU Login upewnij się, że widnieje w nim ten sam adres mailowy, z którego korzystasz na platformie eTwinning.

Poprzednia platforma eTwinning działa równolegle. Możecie za jej pośrednictwem ubiegać się O Odznaki Jakości za zrealizowane projekty i kończyć działania w aktywnych jeszcze projektach. Część funkcji (rejestracja, szukanie partnerów, zakładanie nowych projektów) została już jednak zablokowana. Jej całkowite wyłączenie planowane jest na jesień 2022. O dokładnej dacie poinformujemy wkrótce.

Wasze konta EU Login działają także na innych platformach (zalogujecie się bez problemu, możecie jednak zostać poproszeni o utworzenie konta podczas pierwszej wizyty):

 

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji: