Mój pierwszy projekt eTwinning z Ambasadorem stacjonarnie!

Stacjonarne seminarium programu eTwinning: Mój pierwszy projekt z Ambasadorem, Kraków, 8-9 października 2021 roku

Zapraszamy na seminarium, które odbędzie się w dniach 8-9 października 2021r. w Krakowie. Spotkanie w całości realizowane jest w formule stacjonarnej. Szkolenie skierowane jest do (w podziale na 4 grupy warsztatowe) nauczycieli:

 • wychowania przedszkolnego,
 • edukacji wczesnoszkolnej,
 • pracujących z uczniami z klas IV-VIII szkoły podstawowej,
 • pracujących z uczniami ze szkół ponadpodstawowych,

którzy chcą rozpocząć pracę metodą projektu eTwinning. Certyfikat wydawany zostanie wyłącznie osobom, które będą aktywnie uczestniczyć we wszystkich spotkaniach szkoleniowych i wykonają zadania warsztatowe. Certyfikat wystawiany jest bezpłatnie.  Seminarium poprowadzą:

 • Anna Urbasik - projekt: Ile matematyki jest w obrazie - edukacja przedszkolna
 • Katarzyna Zajączkowska - projekt: Jeśli nie Ziemia to co?: - klasy I-III szkoły podstawowej
 • Małgorzata Woźniak - projekt: Tropiciele i Sztuczna Inteligencja – escape room - klasy IV - VIII szkoły podstawowej
 • Adam Stępiński -  projekt: Co liczy się w Twoim życiu? - szkoły ponadpodstawowe

Zainteresowanych nauczycieli zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia oraz proponowanymi pomysłami na projekt. W razie pytań zapraszamy do kontaktu: [ct_button id="button_76" size="big" solid="1" link="http://konferencje.frse.org.pl/projekt35/article/program/lang:pl" icon="" arrow="1" color="#333399" css_animation="" animation_delay=""]Program seminarium[/ct_button]   Warunki udziału w seminarium: 1. Posiadanie konta w programie eTwinning. Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany: [ct_button id="button_75" size="small" solid="0" link="https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm" icon="" arrow="1" color="#ff6600" css_animation="" animation_delay=""]Dołącz do społeczności eTwinning[/ct_button] Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji. 2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową. Aktywny zawodowo nauczyciel dowolnego przedmiotu, nauczający na dowolnym poziomie edukacyjnym (od edukacji przedszkolnej do szkół ponadpodstawowych). W pierwszej kolejności na wydarzenie przyjmowani będą aktywni zawodowo nauczyciele bez doświadczenia w pracy metodą projektów eTwinning. Organizator przewiduje utworzenie czterech grup projektowych, na każdym z czterech poziomów edukacyjnych. 3. Gotowość do aktywnej współpracy w trakcie trwania szkolenia oraz rozpoczęcia projektu. Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych spotkaniach oraz rozpoczną projekt eTwinning z Ambasadorem.   Informujemy, że:

 1. Uczestnicy potrzebować będą laptopów, które da się podłączyć do hotelowego Internetu/Wi-Fi. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).
 2. Osobom dojeżdżającym spoza Krakowa, których kwota przejazdu w obie strony przekroczy 50 zł, Krajowe Biuro eTwinning oferuje zwrot kosztów podróży (szczegóły).
 3. Każdy zakwalifikowany uczestnik seminarium zobowiązany będzie do wypełnienia formularza o stanie zdrowia (szczegóły).

  Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 27 września 2021 o godzinie 23:59.   [ct_button id="button_39" size="big" solid="1" link="http://konferencje.frse.org.pl/register/12469/lang:pl" icon="" arrow="1" color="#ff6600" css_animation="" animation_delay=""]Formularz zgłoszeniowy[/ct_button]