Mój komputer - moja twierdza; prewencja przede wszystkim

TERMIN: 10.03.2021 godz. 18:30

Zapraszamy na bezpłatne webinarium Mój komputer - moja twierdza; prewencja przede wszystkim

Spróbujemy zbudować małą twierdzę komputerową na bazie typowego sprzętu i oprogramowania, którym dysponuje przeciętny użytkownik Internetu. Udowodnimy, że są one tak samo ważne, jak wiedza i umiejętności ich użytkownika.

  Spotkanie poprowadzą

  • Jerzy Dorożko - nauczyciel konsultant, na co dzień szkolący nauczycieli informatyki oraz przedmiotów nieinformatycznych (WMODN w Elblągu), nauczyciel w technikum informatycznym. Ciągle poszukujący entuzjasta Wolnego Oprogramowania.

     

  • Marek Wróblewski - nauczyciel konsultant ds. wspomagania nauczycieli w zakresie stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnej w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku. Organizator i prowadzący wielu form doskonalenia dla nauczycieli. Koordynator sieci wsparcia i współpracy nauczycieli  wdrażających w swoich szkołach programowanie i robotykę.

    TERMIN: 10.03.2021 godz. 18:30 CZAS TRWANIA: 60 minut MIEJSCE:  eTwinning Live     Jak wziąć udział w wydarzeniu:

  1. Dołącz do grupy Szkoły branżowe i techniczne w eTwinning (instrukcja poniżej).
  2. W Grupie przejdź do zakładki SPOTKANIA ONLINE
  3. W sekcji NADCHODZĄCE WYDARZENIA kliknij w nazwę webinarium: Mój komputer - moja twierdza; prewencja przede wszystkim
  4. Kliknij ZAPISZ SIĘ
  5. Pokój spotkań otworzy się dokładnie na czas wydarzenia - 10.03.2021, godz. 18:30

  Jak dołączyć do grupy? Wystarczy zalogować się na eTwinning LIVE, wejść do zakładki Grupy i odszukać korzystając z nazwy Szkoły branżowe i techniczne w eTwinning  Następnie kliknąć Przejdź do grupy:                     i dalej Dołącz do grupy                       Grupa swoją funkcjonalnością przypomina TwinSpace i prowadzona jest w języku polskim. Znajdziecie tu już ciekawe materiały dodane przez trenerki!                       Korzystanie z grupy jest bezpłatne i dostępne dla każdego zarejestrowanego eTwinnera.