Międzynarodowe webinarium kontaktowe Polska-Łotwa-Estonia-Ukraina

Webinarium online - luty 2019

Webinarium (seminarium online) to doskonały sposób na znalezienie partnera do projektu i rozpoczęcie przygody w programie. Uczestnicy webinarium, na podstawie swoich preferencji i pomysłów na projekt, zostaną dobrani w międzynarodowe grupy projektowe, zaplanują i zarejestrują partnerstwo eTwinning, mając cały czas do dyspozycji wsparcie ze strony pracowników biur eTwinning. Podczas spotkań uczestnicy będą mieć okazję dowiedzieć się więcej na temat jakości w projekcie i zaplanować swój własny projekt w oparciu o wytyczne ze szkolenia. W spotkaniu wezmą udział nauczyciele z Polski, Łotwy, Estonii oraz Ukrainy. Jego celem jest znalezienie partnera oraz rejestracja projektu eTwinning, który będzie realizowany w 2019 roku.   Wydarzenie skierowane jest do nauczycieli dowolnej specjalizacji:

  • zarejestrowanych na platformie eTwinning, z doświadczeniem w realizacji przynajmniej jednego projektu
  • pracujących z grupą wiekową uczniów 10-15 lat
  • posługujących się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Ponadto, od uczestników szkolenia wymagana jest umiejętność posługiwania się komputerem w zakresie:

  • zarządzania folderami i plikami,
  • pobierania, instalowania i uruchamiania programów,
  • posiadanie konta pocztowego, a także umiejętność sprawnego korzystania z Internetu.
 

  Plan spotkań online (uczestnicy zobowiązani są do uczestnictwa we wszystkich spotkaniach):

  • 18 lutego 2019, godz. 16:00 – 16:15,
  • 19 lutego 2019, godz. 16:00 – 18:00,
  • 26 lutego 2019, godz. 16:00 – 18:00.

Aby wziąć udział w webinarium należy wypełnić: [ct_button id="button_71" size="small" solid="1" link="http://konferencje.frse.org.pl/register/12333/lang:en" icon="" arrow="1" color="#ff6600" css_animation="" animation_delay=""]Formularz zgłoszeniowy[/ct_button] Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 10 lutego 2019.  

Niezbędny do udziału w wydarzeniu będzie komputer wyposażony w kamerkę oraz mikrofon.

W seminarium może wziąć udział ograniczona liczba osób. W przypadku dużej ilości zgłoszeń nabór może zostać zakończony przed podanym terminem. Więcej informacji na stronie wydarzenia: [ct_button id="button_49" size="small" solid="0" link="http://konferencje.frse.org.pl/online_training2019/lang:en" icon="" arrow="1" color="#333399" css_animation="" animation_delay=""]Webinarium[/ct_button]