Międzynarodowe seminarium: Sustainable Well-being Through Nature-Based Education

Stacjonarne wydarzenie z serii Summer Educator Retreat dla początkujących eTwinnerów, nauczycieli pracujących w szkołach podstawowych, zainteresowanych realizacją projektów eTwinning z udziałem swoich uczniów i we współpracy ze szkołami z innych krajów.

 

4-7.07.2024, Jachranka nad Zalewem Zegrzyńskim 

 

Wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim. Organizatorzy oczekują, iż podczas seminarium uczestnicy założą nowe, międzynarodowe projekty eTwinning.

Program wydarzenia
 

Warunki udziału w seminarium:

 1. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.
  Aktywny zawodowo nauczyciel dowolnego przedmiotu pracujący w szkole podstawowej.
 2. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning (na nowej platformie ESEP).
  Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, załóż konto przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego na seminarium. 
  Rejestracja przebiega w dwóch etapach. Pierwszy etap polega na założeniu konta na platformie EU Login. Następnie użytkownik zakłada konto na platformie European School Education Platform.
 3. Swobodna komunikacja w języku angielskim:
  Zajęcia w całości prowadzone będą w języku angielskim.
 4. Gotowość do rozpoczęcia projektu
 5. Początkujący w programie eTwinning, bez projektów międzynarodowych, nie biorący wcześniej udziału w tego typu wydarzeniach. 

Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych spotkaniach i wspólnie z partnerami zrealizują projekt we własnych placówkach wraz z uczniami.

 • Uczestnicy potrzebować będą laptopów z możliwością podłączenia do hotelowej sieci WiFi (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).
 • Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w formie elektronicznej. Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na wpisywane do formularza dane. Na ich podstawie będą zatwierdzane zgłoszenia na dane wydarzenie.
 • Każdy uczestnik seminarium, który będzie obecny na całości wydarzenia i dołączy do projektu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat wydawany jest bezpłatnie.
 • Rezygnacje przyjmowane są do 14 dni przed wydarzeniem wyłącznie pod adresem mailowym: jolanta.gradowska@frse.org.pl.
 • Organizator zapewnia uczestnikom transport (w określonych godzinach) na miejsce wydarzenie (z powrotem) z centrum Warszawy.

Zgłoszenia przyjmujemy do 12.06.2024. W przypadku dużej ilości chętnych możemy zakończyć nabór wcześniej.

Formularz zgłoszeniowy