Międzynarodowe seminarium kontaktowe - Entrepreneurship

11-14 kwietnia 2019, Gdańsk

Zapraszamy nauczycieli zainteresowanych realizacją projektu eTwinning na międzynarodowe seminarium kontaktowe Entrepreneurship organizowane przez polskie i francuskie biuro eTwinning w dniach 11-14 kwietnia 2019 w Gdańsku. Spotkanie skierowane jest do nauczycieli wszystkich przedmiotów zainteresowanych realizacją projektów eTwinning z udziałem uczniów w wieku 13+ lat. Spotkanie prowadzone będzie w języku angielskim. Organizatorzy oczekują, iż podczas seminarium uczestnicy założą nowe, międzynarodowe projekty eTwinning.    Do 31 marca czekamy na zgłoszenia nauczycieli:

  • dowolnego przedmiotu pracujących z grupą wiekową uczniów 13+
  • zarejestrowanych w programie eTwinning
  • swobodnie komunikujących się w języku angielskim
  • gotowych do rozpoczęcia projektu
Pierwszeństwo podczas rekrutacji mają nauczyciele, którzy nie brali wcześniej udziału w wydarzeniach międzynarodowych eTwinning typu seminarium. [ct_button id="button_71" size="big" solid="1" link="http://konferencje.frse.org.pl/register/12342/lang:en" icon="" arrow="1" color="#ff6600" css_animation="" animation_delay=""]Formularz zgłoszeniowy[/ct_button] Zgłoszenie kandydatury poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem się do udziału w wydarzeniu. Zaproszenie na seminarium wysyłamy oddzielną wiadomością e-mail.  

Termin zgłoszeń upływa w dniu 31 marca 2019. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopa z możliwością podłączenia do sieci WIFI. Udział w seminarium jest bezpłatny. W ramach wydarzenia organizator zapewnia: materiały konferencyjne, wyżywienie i zakwaterowanie dla osób spoza Gdańska. Rezygnacja z uczestnictwa po 31 marca 2019 zobowiązuje uczestnika do pokrycia kosztów zakwaterowania i wyżywienia. Więcej informacji (program, lokalizacja, itp) znajduje się na stronie wydarzenia: [ct_button id="button_23" size="small" solid="0" link="http://konferencje.frse.org.pl/CS_Gdansk_2019/about/lang:en" icon="" arrow="1" color="#333399" css_animation="" animation_delay=""]Entrepreneurship[/ct_button]