Międzynarodowe seminarium: eTwinning & Well-Being in Schools

Stacjonarne wydarzenie dla nauczycieli pracujących w przedszkolach i w szkołach podstawowych zainteresowanych realizacją międzynarodowych projektów eTwinning.

Termin: 11-13 kwietnia 2024

Lokalizacja: Malta

Wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim. Organizatorzy (Maltańskie Biuro eTwinning) oczekują, iż podczas seminarium uczestnicy założą nowe, międzynarodowe projekty eTwinning.

Warunki udziału w seminarium:

 1. Zatrudnienie w przedszkolu lub szkole podstawowej realizującej podstawę programową.
  Aktywny zawodowo nauczyciel pracujący z dziećmi w wieku 3-14 lat.
 2. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning (na nowej platformie ESEP).
  Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, załóż konto przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego na seminarium. 
  Rejestracja przebiega w dwóch etapach. Pierwszy etap polega na założeniu konta na platformie EU Login. Następnie użytkownik zakłada konto na platformie European School Education Platform.
 3. Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
 4. Brak doświadczenia w realizacji projektów eTwinning.
 5. Gotowość do rozpoczęcia projektu

Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych spotkaniach i wspólnie z partnerami zrealizują projekt we własnych placówkach wraz z uczniami.

 • Uczestnicy potrzebować będą laptopów z możliwością podłączenia do hotelowej sieci WiFi (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).
 • Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w formie elektronicznej. Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na wpisywane do formularza dane. Na ich podstawie będą zatwierdzane zgłoszenia na dane wydarzenie.
 • Każdy uczestnik seminarium, który będzie obecny na całości wydarzenia i dołączy do projektu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat wydawany jest bezpłatnie.

Zgłoszenia przyjmujemy do 03.03.2024. W przypadku dużej ilości chętnych możemy zakończyć nabór wcześniej.

Formularz zgłoszeniowy