Międzynarodowe Partner Finding Fair Online

Wydarzenie w formule online (platforma ZOOM) dla nauczycieli przedszkoli i zerówek zainteresowanych znalezieniem zagranicznych partnerów projektowych do realizacji projektu eTwinning w nadchodzącym semestrze.

Termin: 07.02.2024, godz. 17:00 – 18:30

Zapraszamy nauczycieli zarejestrowanych w programie eTwinning na międzynarodowe spotkanie dla eTwinnerów z Łotwy, Litwy, Estonii, Polski, Szwecji, Francji i Portugalii.

Partner Finding Fair to doskonały sposób na znalezienie partnera i rozpoczęcie wspólnego, międzynarodowego projektu eTwinning, który będzie realizowany w nadchodzącym roku szkolnym. Wydarzenie prowadzone będzie przez Łotewskie Biuro eTwinning w języku angielskim.

Organizatorzy oczekują, iż w efekcie spotkania uczestnicy założą nowe, międzynarodowe projekty eTwinning.

Do  28 stycznia 2024 czekamy na zgłoszenia od nauczycieli:

  • posiadających aktywne konto na platformie ESEP,
  • zainteresowanych znalezieniem zagranicznych partnerów projektowych do realizacji projektu eTwinning w nadchodzącym roku szkolnym,
  • pracujących w przedszkolach i "zerówkach",
  • komunikujących się w języku angielskim.

Pierwszeństwo podczas rekrutacji mają nauczyciele, którzy nie brali wcześniej udziału w wydarzeniach międzynarodowych eTwinning tego typu (online/offline).

Termin zgłoszeń upływa w dniu 28 stycznia 2024 (godz. 23:59). Liczba miejsc jest ograniczona. W przypadku dużej ilości zgłoszeń organizatorzy mogą zakończyć nabór przed upływem terminu.

Formularz zgłoszeniowy