Z prawdziwą przyjemnością ogłaszamy listę laureatów kolejnej edycji krajowego konkursu eTwinning!
Klasyfikację miejsc poznacie podczas ceremonii wręczenia nagród (datę ogłosimy wkrótce). Opisy projektów będziemy sukcesywnie publikować w galerii
Ciekawe projekty.
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!
Bringing Generations Together
Małgorzata Bielińska
Zespół Oświatowy im. Sybiraków w Rozbitym Kamieniu
województwo: mazowieckie
English Learning Friends (ELF)
Barbara Głuszcz, Agata Czarniakowska i Dorota Zimacka
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Zambrowie
województwo: podlaskie
I am a little story
Jolanta Carkowska
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dobrej
województwo: podkarpackie
Langsam, aber sicher
Elżbieta Dziedzicka i Edyta Baris
Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych im. Polaków spod Znaku Rodła w Olsztynie
województwo: warmińsko-mazurskie
“Mathematics in fashion", "Математика в моде", "Moda na matmę"
Barbara Pilas
Szkoła Podstawowa nr 205 w Łodzi
województwo: łódzkie
Migration - the circle of life
Katarzyna Sopolińska
Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inoworocławiu
województwo: kujawsko-pomorskie
Mind the SPORT
Małgorzata Kostian, Ewelina Kucharska i Joanna Przemieniecka
Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi w Warszawie
województwo: mazowieckie
Młodzież, wielojęzyczność i perspektywy pracy w Europie
Artur Baranowski
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. ks. St. Konarskiego w Łukowie
województwo: lubelskie
Read and Share
Maria Jastrząb
Szkoła Podstawowa nr 10 w Rzeszowie
województwo: podkarpackie
i
Aneta Kleisa
Szkoła Podstawowa nr 23 w Gdyni
województwo: pomorskie
Se hace camino al andar
Lazaro Luis Delgado Conde
IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowie
województwo: podkarpackie
See it, hear it, touch it ... love it!
Iwona Jodłowska
Liceum Ogólnokształcące nr XI we Wrocławiu
województwo: dolnośląskie
Through democracy to literacy
Jolanta Kosczielny
Przedszkole nr 48 z Oddziałami Specjalnymi i Oddziałami Integracyjnymi w Zabrzu
województwo: śląskie
To Be Continued...' - 'Ciąg Dalszy Nastąpi...
Lucyna Nocoń-Kobiór
III Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie
województwo: śląskie
True stories from WW2
Anna Szczepaniak
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Mikołaja Kopernika w Dzierżoniowie
województwo: dolnośląskie
Tydzień robotyki i nowoczesnych technologii
Mira Chlebicka
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Trampoline" w Warszawie
województwo: mazowieckie
Wie ist es, eine Frau zu sein?
Karolina Springer-Banach
Zespół Szkół nr 2 im ppłk. dr. Stanisława Kulińskiego w Wągrowcu
województwo: wielkopolskie
Wojtek the Soldier Bear
Anna Szczepaniak
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Mikołaja Kopernika w Dzierżoniowie
województwo: dolnośląskie
Yes, I can! - motivation in the classroom
Krystyna Izdebska
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Pezały w Purdzie
województwo: warmińsko-mazurskie