Kurs webinarowy: O potrzebie kompleksowego wsparcia i zarządzaniu Dobrostanem

Cykl 7 spotkań kierowanych w szczególności do dyrektorów, pedagogów, wychowawców.

Zapraszamy także zainteresowanych nauczycieli różnych przedmiotów i poziomów edukacyjnych. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie konta w programie eTwinning. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  

Liczba uczestników kursu webinarowego eTwinning jest ograniczona do 150 osób. Nabór uczestników prowadzimy przez cały czas trwania kursu webinarowego. Zakwalifikowanych uczestników zachęcamy do wzięcia udziału w pełnej serii spotkań (7 webinariów).

Prowadząca: Ewa Radanowicz
Doradca, konsultant, ekspert ds. przestrzeni edukacyjnej, zmiany i innowacji w projektach polskich i międzynarodowych. Wizjoner, trener, angażujący przywódca wspierający rozwój szkół i przedszkoli od diagnozy aż po wdrożenia nowoczesnych planów rozwojowych. Członkini społeczności The Global Change Leader Ashoka. Założycielka sprawnie funkcjonującego przedsiębiorstwa społecznego w środowisku defaworyzowanym. Nieustannie poszukuje najlepszych rozwiązań organizacyjnych i kierowniczych, które można zastosować w sferze edukacji. Stworzyła autorską szkołę publiczną, do której przyjeżdżają ludzie z całej Polski, by zobaczyć, uczyć się i uwierzyć, że można. Wielokrotne wprowadzanie zmian dało jej doświadczenie i pozwoliło wypracować model działania, według którego prowadzi zespół poprzez zmianę do nowych rozwiązań. Współinicjatorka ogólnopolskiego, oddolnego ruchu Wiosna Edukacji, programu „Tu dba się o DOBROSTAN” oraz kampanii społecznej „O co chodzi w szkole”. Autorka książki „W szkole wcale nie chodzi o szkołę”, poradnika ORE dla dyrektorów i nauczycieli „Zmiany, innowacje, eksperymenty – w poszukiwaniu inspiracji”, poradnika do autodiagnozy „Tu dba się o DOBROSTAN”. Współautorka ekspertyzy dla IBE pt. „Działająca Szkoła” dotyczącej kształtowania kompetencji społecznych w szkole. Wolne chwile spędza na rowerze ... dużo podróżuje.

  • 18.03.2024, godz. 19:00 - Dobrostan w miejscu pracy (szkole, przedszkolu) - czy ktoś za to odpowiada?
  • 25.03.2024, godz. 19:00 - Metody budowania motywacji, zaangażowania i poczucia sensu pracy uczniów i nauczycieli 
  • 08.04.2024, godz. 19:00 - Autodiagnoza i wdrożenia - kompleksowe podejście do strategii dobrostanu w szkole, przedszkolu 
  • 29.04.2024, godz. 19:00 - Kształtowanie kultury dobrostanu w tym wzmocnienie liderów 
  • 06.05.2024, godz. 19:00 - Budowanie pozytywnych relacji i dobrostanu zespołu 
  • 20.05.2024, godz. 19:00 - Kształtowanie komfortowej i przyjaznej przestrzeni w środowisku pracy i uczenia się
  • 03.06.2024, godz. 19:00 - Wspieranie dobrostanu psychicznego

Certyfikat uczestnictwa wystawione zostaną w ciągu 14 dni po każdym ze spotkań, po uprzedniej weryfikacji obecności. 

Formularz zgłoszeniowy
 

Dodatkowe informacje na:

Strona wydarzenia