Kształtowanie kompetencji 4k w edukacji wczesnoszkolnej metodą projektów eTwinning

Stacjonarne Warsztaty Doskonalenia Zawodowego26-27 sierpnia 2022, Warszawa

Zapraszamy na warsztaty dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. Spotkanie w całości realizowane jest w formule stacjonarnej i jest bezpłatne.

Organizatorzy zapewniają udział w dwudniowym szkoleniu, materiały konferencyjne i wyżywienie podczas seminarium, a osobom spoza Warszawy – nocleg w pokojach jednoosobowych z 26 na 27 sierpnia br. Koszty dojazdu na wydarzenie uczestnicy szkolenia pokrywają z własnych środków.

Zainteresowanych nauczycieli zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia. W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Program konferencji
 

Warunki udziału w szkoleniu:

1. Posiadanie AKTYWNEGO konta w programie eTwinning. Osoby bez aktywnego konta na platformie eTwinning LIVE, nie zostaną przyjęte na wydarzenie.
Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany:

Dołącz do społeczności eTwinning
 

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce oświatowej realizującej podstawę programową.
Aktywny zawodowo nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. W pierwszej kolejności przyjmowani będą członkowie grupy eTwinning LIVE "eTwinning Wczesnoszkolni".

 

Ważne:

  • Uczestnicy potrzebować będą laptopów, które będzie można podłączyć do konferencyjnego Internetu/Wi-Fi.. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).
  • Zakwalifikowani uczestnicy konferencji, którzy będzie obecni na całości wydarzenia otrzymają certyfikat uczestnictwa. Certyfikat wydawany jest bezpłatnie.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 15.08.2022 o godzinie 23:59. W przypadku dużej ilości aplikacji nabór może zostać zakończony wcześniej.

Formularz zgłoszeniowy