Kreatywność – relacje – rozwój zawodowy: warsztaty online

Zapraszamy na warsztaty doskonalenia zawodowego eTwinning, które odbędą się w dniach 21-22 lutego 2022 roku. Wydarzenie jest bezpłatne, certyfikowane i w całości realizowane online. 

Do wzięcia udziału w warsztatach zachęcamy nauczycieli wszystkich przedmiotów i zatrudnionych w szkole lub placówce realizującej podstawę programową. Zainteresowanych zapraszamy również do zapoznania się z warunkami udziału (poniżej) oraz ze szczegółowym programem warsztatów, a w razie pytań do kontaktu oraz do przejrzenia listy ekspertów, którzy prowadzą wykłady i prezentacje.

Warunki udziału w seminarium:

1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning. Osoby bez aktywnego konta na platformie eTwinning Live nie zostaną przyjęte na wydarzenie.
Jeśli jeszcze nie masz konta: dołącz. Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila (dokończenie rejestracji).

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.
Zapraszamy nauczycieli wszystkich przedmiotów i zatrudnionych w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.

3. Wzięcie aktywnego udziału w całości wydarzenia.

Ważne informacje:

  • Uczestnicy potrzebować będą laptopów lub komputerów stacjonarnych podłączonych do internetu.
  • Tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa.
  • Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych sesjach plenarnych.

Certyfikat wydany zostanie wyłącznie osobom, które będą uczestniczyć w wykładzie wprowadzającym „O potrzebie kreatywności w szkole” oraz w czterech wybranych przez siebie sesjach plenarnych. Certyfikat wystawiany jest bezpłatnie.

formularz zgłoszeniowy

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 17 lutego 2022 r. o godzinie 23:59. W przypadku dużej liczby aplikacji nabór może zostać zakończony wcześniej.