Konferencja stacjonarna: Edukacja językowa z eTwinning

Wrocław. 30.11.2021

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji i  Krajowe Biuro eTwinning zapraszają nauczycieli języków obcych z województwa dolnośląskiego na bezpłatną regionalną konferencję warsztatową Edukacja językowa z eTwinning.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję zapoznać się z bezpłatnymi narzędziami programu eTwinning i pomysłami na realizację międzynarodowych projektów edukacyjnych w formule online dostosowanych do podstawy programowej w zakresie języka obcego, zapoznają się z najnowszymi, bezpłatnymi narzędziami TIK wspomagającymi naukę języków obcych na każdym etapie edukacji oraz dowiedzą się jak z sukcesem wykorzystywać cyfrowe programy i aplikacje do komunikacji, wykonywania zadań projektowych w międzynarodowych grupach oraz prezentacji efektów przy realizacji projektu Erasmus+ w synergii z programem eTwinning.

Lokalizacja: Hotel Ibis Styles Wrocław Centrum, Pl. Konstytucji 3 Maja 3, Wrocław Termin: 30 listopada 2021 Czas trwania: godz. 9:30-16:30: https://sway.office.com/tWs0KFAshLv3VQGq"

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapewniamy bezpłatny udział w praktycznych warsztatach, materiały szkoleniowe oraz certyfikaty uczestnictwa.

Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopa z możliwością podłączenia do WIFI.

Podstawowym warunkiem zakwalifikowania się na wydarzenie jest POSIADANIE KONTA na platformie eTwinning. Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany: https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm" Uwaga! To nie jest zgłoszenie na konferencję.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Termin rejestracji na konferencję upływa w dniu 21 listopada 2021 r.: https://konf-wroclaw-2021.webankieta.pl