Konferencja online: Transformacja cyfrowa z eTwinning

Regionalna konferencja warsztatowa dla nauczycieli ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z woj. zachodniopomorskiego, lubuskiego, pomorskiego, wielkopolskiego, zainteresowanych bezpłatnymi narzędziami edukacyjnymi wspomagającymi transformację cyfrową, innowacyjność, kreatywność i rozwój uczniów

Termin: 02.12.2023, godz. 09:30-13:30

Platforma: ClickMeeting

Zapraszamy na wydarzenie, podczas którego uczestnicy będą mogli poznać bezpłatne narzędzia programu eTwinning oraz zaznajomić się z realizacją międzynarodowych projektów edukacyjnych w formule online dostosowanych do podstawy programowej. Zapoznają się również z najnowszymi, bezpłatnymi narzędziami edukacyjnymi wspomagającymi transformację cyfrową, innowacyjność, kreatywność i rozwój uczniów. 

Program wydarzenia
 

Warunki udziału w konferencji:

  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning (na nowej platformie ESEP).
    Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, załóż konto przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego na seminarium. Rejestracja przebiega w dwóch etapach. Pierwszy etap polega na założeniu konta na platformie EU Login. Następnie użytkownik zakłada konto na platformie European School Education Platform.
  2. Gotowość do aktywnej współpracy w trakcie trwania szkolenia. Wzięcie aktywnego udziału w całości wydarzenia.
    Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych sesjach plenarnych i dołączą do wybranej przez siebie sesji warsztatowej.

Uczestnicy potrzebować będą laptopów połączonych z internetem (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).

Każdy zakwalifikowany uczestnik konferencji, który będzie obecny na wszystkich sesjach plenarnych i dołączy do wybranej przez siebie sesji warsztatowej, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Certyfikat wysyłany jest drogą mailową w terminie do 7 dni od wydarzenia..

Chęć udziału można zgłaszać do 30.11.2023:

Formularz zgłoszeniowy