Konferencja online: Inspiracja, współpraca, rozwój - 2023

Piąta edycja wyjątkowego wydarzenia przygotowanego we współpracy z ambasadorami programu, laureatami konkursu Nasz Projekt eTwinning 2023 oraz Odznaki Szkoła eTwinning.

 

Termin: 4-5.12.2023
Platforma: ClickMeeting

Przygotowaliśmy dla Was liczne, inspirujące wykłady, praktyczne warsztaty, wiele wskazówek do dalszych działań i ciekawych materiałów do wykorzystania podczas zajęć z uczniami. Szczegóły oraz bio naszych ekspertów znajdziecie poniżej:

Program konferencji
 

Warunki udziału w spotkaniu:

1. Posiadanie konta w programie eTwinning.
Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany:
Rejestracja przebiega w dwóch etapach. Pierwszy etap polega na założeniu konta na platformie EU Login. Następnie użytkownik zakłada konto na platformie European School Education Platform.

2. Wzięcie aktywnego udziału w całości wydarzenia (2 spotkania).

Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych sesjach plenarnych i dołączą do wybranych przez siebie sesji warsztatowych.

Uczestnicy potrzebować będą laptopów, komputerów stacjonarnych lub telefonów/ tabletów podłączonych do Internetu. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe mogą nie wystarczyć do aktywnego uczestnictwa w sesjach warsztatowych).

Każdy zakwalifikowany uczestnik konferencji, który będzie obecny na wszystkich sesjach plenarnych i dołączy do wybranych przez siebie sesji warsztatowych (przynajmniej dwóch), otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Certyfikat wysyłany jest drogą mailową w terminie do 7 dni po zakończeniu się wydarzenia.

Zgłoszenia przyjmujemy do 03.12.2023

Formularz zgłoszeniowy
 

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na wpisywane do formularza dane. Na ich podstawie zatwierdzane są zgłoszenia udziału oraz wystawiane imienne certyfikaty.

Wydarzenie będzie realizowane w formule online. Ważne jest, by mieli Państwo stabilne łącze internetowe. Link do wydarzenia otrzymają Państwo po zatwierdzeniu przez nas zgłoszenia.