Konferencja online: Inspiracja, współpraca, rozwój

Czwarta edycja wyjątkowego wydarzenia przygotowanego we współpracy z ambasadorami programu, laureatami konkursu Nasz Projekt eTwinning 2022 oraz Odznaki Szkoła eTwinning.
Temat przewodni: relacje i dobrostan - w szkole i projekcie

 

Termin: 28-30 listopada 2022

Przygotowaliśmy dla Was liczne, inspirujące wykłady, praktyczne warsztaty, wiele wskazówek do dalszych działań i ciekawych materiałów do wykorzystania podczas zajęć z uczniami. Szczegóły oraz bio naszych ekspertów znajdziecie poniżej:

Program konferencji
 

Warunki udziału w spotkaniu:

1. Posiadanie konta w programie eTwinning.
Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany:
Rejestracja przebiega w dwóch etapach. Pierwszy etap polega na założeniu konta na platformie EU Login. Następnie użytkownik zakłada konto na platformie European School Education Platform.

2. Wzięcie aktywnego udziału w całości wydarzenia (3 spotkania).

Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych sesjach plenarnych i dołączą do wybranych przez siebie sesji warsztatowych.

Uczestnicy potrzebować będą laptopów, komputerów stacjonarnych lub telefonów/ tabletów podłączonych do Internetu. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe mogą nie wystarczyć do aktywnego uczestnictwa w sesjach warsztatowych).

Każdy zakwalifikowany uczestnik konferencji, który będzie obecny na wszystkich sesjach plenarnych oraz sesjach warsztatowych, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Certyfikat wysyłany jest drogą mailową w terminie do 7 dni po zakończeniu się wydarzenia.

Zgłoszenia przyjmujemy do 24.11.2022.

formularz zgłoszeniowy