Kodowanie w Escape Roomie

Zapraszamy na bezpłatne webinarium PROGRAMOWANIE Z ETWINNING - Kodowanie w Escape Roomie

Na warsztacie opowiemy czym jest i jak stworzyć stacjonarny escape room oraz escape room online. Przedstawimy przykłady zagadek, rebusów i zadań z wykorzystaniem elementów kodowania.

Spotkanie poprowadzi Wojciech Wątor - nauczyciel matematyki z Krakowa. Pasjonat nowoczesnych technologii w nauczaniu oraz neurodydaktyki. Administrator największej w Polsce grupy o ER Escape Room w edukacji oraz grupy Wirtualna i rozszerzona rzeczywistość w edukacji. "Pan" z facebookowego tandemu Pan i Pani MatemaTiK. Autor kilku darmowych ebooków na temat escaperoomów oraz rozszerzonej rzeczywistości.

TERMIN: 21.04.2021 godz. 18.00 CZAS TRWANIA: 60 minut MIEJSCE:  eTwinning Live   Aby wziąć w nim udział wystarczy:
  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę PROGRAMOWANIE Z ETWINNING - Kodowanie w Escape Roomie otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu Webinarium, (21.04.2021), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.
Liczba miejsc ograniczona (100). Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube –eTwinning Polska.
    Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki:

Wydarzenie jest współorganizowane przez grupę Programowanie z eTwinning. Jest też częścią obchodów Światowego Dnia Kreatywności.   Dołącz do grupy, aby mieć dostęp do zgromadzonych tam materiałów i brać udział w planowanych aktywnościach: Aby to zrobić wystarczy zalogować się na eTwinning LIVE, wejść do zakładki Grupy i odszukać korzystając z nazwy Programowanie z eTwinning. Następnie kliknąć Przejdź do grupy:                   i dalej Dołącz do grupy                       Grupa swoją funkcjonalnością przypomina TwinSpace i prowadzona jest w języku polskim. Znajdziecie tu już ciekawe materiały dodane przez trenerkę i członków grupy                           Korzystanie z grupy jest bezpłatne i dostępne dla każdego zarejestrowanego eTwinnera.