Kodowanie na matematyce

TERMIN: 22.02.2021 godz. 18.00

Zapraszamy na bezpłatne webinarium PROGRAMOWANIE Z ETWINNING - Kodowanie na matematyce

Podczas spotkania pokażę jak włączam elementy kodowania w naukę matematyki w klasach IV-VIII. Nie zabraknie aktywności z elementami ruchu, kolorowania, łamania szyfrów.
Spotkanie poprowadzi Joanna Świercz - certyfikowana trenerka, nauczycielka matematyki w szkole podstawowej, konsultantka ds. nauczycieli matematyki Miejskim Centrum Wspomagania Edukacji w Opolu, członkini Prezydium Zarządu Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki, członkini grupy Superbelfrzy RP. Autorka dziesięciu publikacji książkowych dotyczących m.in. stosowania metod aktywizujących na lekcjach matematyki. Prowadzi bloga matmainaczej.pl i fanpage o tej samej nazwie.
TERMIN: 22.02.2021 godz. 18.00 CZAS TRWANIA: 60 minut MIEJSCE:  eTwinning Live   Aby wziąć w nim udział wystarczy:
  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę PROGRAMOWANIE Z ETWINNING - Kodowanie na matematyce otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu Webinarium, (22.02.2021), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.
Liczba miejsc ograniczona (100). Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.
     
   

                 

    Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: