Jak wykorzystać TIK w logopedii?

Webinarium w grupie LogoTwinnerzy. Termin 24.05.2021, godz. 19:00

Zapraszamy na bezpłatne webinarium Jak wykorzystać TIK w logopedii.

Podczas spotkania omówione zostaną różnorodne platformy i programy do konstruowania interaktywnych ćwiczeń logopedycznych.

Spotkanie poprowadzi Zyta Czechowska pedagog specjalny, współprowadząca blog edukacyjny www.specjalni.pl. Trener z zakresu TIK i programowania. Autorka ścieżki w programie #SuperKoderzy. Członkini grupy SuperbelfrzyRP. Ekspert ds. awansu zawodowego nauczycieli.  Autorka licznych publikacji, projektów i laureatka ogólnopolskich konkursów. W 2017 otrzymała Nagrodę Ministra Edukacji. Nauczyciel Roku 2019, Ambasador programu eTwinning. Posiada tytuł Microsoft Innovative Educator Ekspert, nadawany przez firmę Microsoft najbardziej innowacyjnym nauczycielom na świecie.

TERMIN: 24.05.2021 godz. 19:00 CZAS TRWANIA: 60 minut MIEJSCE: grupa LogoTwinnerzy   Jak wziąć udział w wydarzeniu:

  1. Dołącz do grupy LogoTwinnerzy (instrukcja poniżej).
  2. W Grupie przejdź do zakładki SPOTKANIA ONLINE
  3. W sekcji NADCHODZĄCE WYDARZENIA kliknij w nazwę webinarium: Jak wykorzystać TIK w logopedii.
  4. Kliknij ZAPISZ SIĘ
  5. Pokój spotkań otworzy się 30 minut przed wydarzeniema - 24.05.2021, godz. 18:30

  Jak dołączyć do grupy? Wystarczy zalogować się na eTwinning LIVE, wejść do zakładki Grupy i odszukać korzystając z nazwy Logotwinnerzy. Następnie kliknąć Przejdź do grupy:   i dalej Dołącz do grupy   Grupa swoją funkcjonalnością przypomina TwinSpace i prowadzona jest w języku polskim. Znajdziecie tu już ciekawe materiały dodane przez trenerkę!                     Korzystanie z grupy jest bezpłatne i dostępne dla każdego zarejestrowanego eTwinnera.