Inspiracja, współpraca, rozwój

Konferencja online. Termin 19-22.10.2021

Podstawą programu eTwinning jest współpraca, uczenie się od siebie nawzajem, inspirowanie i doskonalenie zawodowe. Te elementy wprowadzane sukcesywnie do pracy nauczycieli, działań całej szkoły przynoszą korzyści całej społeczności szkolnej, a często także i lokalnej. Innowacyjne działania, dbałość o e-Bezpieczeństwo w przypadku wielu polskich szkół poskutkowało przyznaniem im Odznaki Szkoły eTwinning.

Nagrodzone tą odznaką szkoły to pionierzy i liderzy w takich dziedzinach jak:

  • Praktyka cyfrowa
  • Praktyka w zakresie e-Bezpieczeństwa
  • Twórcze i innowacyjne podejścia do nauczania
  • Promowanie ustawicznego rozwoju zawodowego kadry
  • Promowanie praktyk uczenia się opartych na współpracy wśród nauczycieli i uczniów

W wyniku współpracy wyróżnionych placówek, laureatów konkursu Nasz projekt eTwinning oraz Krajowego Biura eTwinning powstała idea konferencji Inspiracja, Współpraca, Rozwój. Wspólnie, dla społeczności eTwinning, opracowaliśmy warsztaty i prezentacje demonstrujące innowacyjne działania, praktyczne rozwiązania i ciekawe narzędzia usprawniające codzienną pracę nauczycieli, zarówno stacjonarną, jak i online. Poznacie nie tylko wykorzystywane przez nich programy i metody działania, ale także źródła pomysłów, sposoby na angażowanie członków społeczności szkolnych.

Zapraszamy na bezpłatną konferencją online, która odbędzie się w dniach 19-22 października 2021. Wydarzenie w całości realizowane jest w formie online na platformie ClickMeeting. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem konferencji, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu:

[ct_button id="button_88" size="small" solid="0" link="http://konferencje.frse.org.pl/konferencja2021/program/lang:pl" icon="" arrow="1" color="#333399" css_animation="" animation_delay=""]Program konferencji[/ct_button]   Warunki udziału w wydarzeniu: 1. Posiadanie konta w programie eTwinning. Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany: [ct_button id="button_75" size="small" solid="0" link="https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm" icon="" arrow="1" color="#ff6600" css_animation="" animation_delay=""]Dołącz do społeczności eTwinning[/ct_button] Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji. 2. Gotowość do aktywnego udziału w całości wydarzenia (4 wieczorne spotkania). Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych sesjach plenarnych i dołączą do wybranych przez siebie sesji warsztatowych (przynajmniej dwóch).   Uczestnicy potrzebować będą laptopów lub komputerów stacjonarnych podłączonych do Internetu. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa). Każdy zakwalifikowany uczestnik konferencji, który będzie obecny na wszystkich sesjach plenarnych oraz przynajmniej na dwóch sesjach warsztatowych, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 18 października 2021 o godzinie 23:59.   [ct_button id="button_73" size="big" solid="1" link="http://konferencje.frse.org.pl/register/12471/lang:pl" icon="" arrow="1" color="#ff6600" css_animation="" animation_delay=""]Formularz zgłoszeniowy[/ct_button]