Hybrydowe Warsztaty Doskonalenia Zawodowego: Dobrostan w ruchu

Bezpłatne warsztaty dla nauczycieli zarejestrowanych w programie eTwinning
Termin: 25-26.05.2024
Stacjonarnie: Gdynia

Online: Platforma ClickMeeting

  • Osobom, które wezmą stacjonarny udział w wydarzeniu, organizatorzy zapewniają materiały konferencyjne i wyżywienie podczas szkolenia, a uczestnikom spoza Gdyni – nocleg w pokojach dwuosobowych z 25 na 26 maja 2024. Koszty dojazdu na wydarzenie uczestnicy szkolenia pokrywają z własnych środków. Limit miejsc stacjonarnych na wydarzeniu wynosi 60.
  • Osoby, które zdecydują się na uczestnictwo w formule online, będą mogły skorzystać ze wszystkich sesji wyszczególnionych w programie. Liczba miejsc dla uczestników online wynosi 15.

Uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu. Wydawane są bezpłatnie osobom, które będą uczestniczyć w całości wydarzenia.

  • Uczestnicy zobowiązani są do wzięcia udziału we wszystkich obowiązkowych sesjach podanych w programie. W przypadku warsztatów, uczestnicy samodzielnie dobierają interesujący ich poziom edukacyjny już w trakcie zapisu na wydarzenie. Zapraszamy także serdecznie do skorzystania z wieczornych oraz porannych sesji jogi.

Zajęcia prowadzone będą w grupach dla edukacji przedszkolnej wczesnoszkolnej, nauczycieli języka angielskiego, niemieckiego. Szczegóły na stronie wydarzenia.

Zainteresowanych nauczycieli zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia. W razie pytań zachęcamy do kontaktu:

Program konferencji
 

Warunki udziału w szkoleniu:

1. Posiadanie AKTYWNEGO konta w programie eTwinning.
Jeżeli nie jesteś jeszcze zarejestrowany - przypominamy, że rejestracja przebiega w dwóch etapach. Pierwszy etap polega na założeniu konta na platformie EU Login, a następnie użytkownik zakłada konto na platformie ESEP i dodaje do konta placówkę, w której obecnie jest zatrudniony.

2. Zatrudnienie w placówce realizującej podstawę programową.
Aktywny zawodowo nauczyciel, zatrudniony w szkole lub placówce realizującej podstawę programową. W pierwszej kolejności przyjmowani będą nauczyciele edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej, języka niemieckiego i języka angielskiego. 

Ważne:

  • Uczestnicy stacjonarni potrzebować będą laptopów, które będzie można podłączyć do hotelowej sieci Wi-Fi. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 13.05.2024 o godzinie 23:59. 

Formularz zgłoszeniowy