Grupa: Awans zawodowy nauczyciela z eTwinning

Dołącz do nowej odsłony grupy na platformie eTwinning:

 

Awans zawodowy z eTwinning

Jak być aktywnym, kreatywnym i refleksyjnym nauczycielem? Jak efektywnie zaplanować swój rozwój zawodowy w oparciu o wymagania kwalifikacyjne lub egzaminacyjne?

Zapisz się do naszej grupy na platformie eTwinning, która będzie dla Ciebie nie tylko wsparciem w procesie zdobywania wyższych stopni awansu, ale przede wszystkim inspiracją do stworzenia imponującego dorobku zawodowego.

Grupa przeznaczona jest  dla wszystkich nauczycieli na każdym etapie rozwoju zawodowego i ubiegających się o wyższy stopień awansu, ale także dla tych, którzy chcą się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi pedagogami.

Zapraszam nauczycieli przygotowujących się do zawodu na nowych zasadach awansu zawodowego, nauczycieli bez stopnia awansu, którzy będę realizowali staż na stopień nauczyciela mianowanego, mianowanych, którzy chcą zdobyć stopień nauczyciela dyplomowanego poprzez odpowiedni okres przepracowania, ale także wszystkich nauczycieli w trakcie awansu na “starych zasadach”.  Wesprę  także opiekunów stażu i mentorów, ale także wszystkich nauczycieli, pedagogów i specjalistów dla których rozwój zawodowy jest ważny.

Zaplanujemy w grupie różne aktywności, dzięki którym ułatwimy spełnienie wymagań kwalifikacyjnych i egzaminacyjnych.

Wspólnie stworzymy bazę dobrych praktyk w zakresie realizacji powinności nauczyciela odbywającego staż na wyższy stopień awansu.

Jako doświadczona nauczycielka i ekspertka do spraw awansu zawodowego nauczycieli, ale także wieloletnia Ambasadorka programu eTwinning, pokażę jak można z pomocą programu eTwinning uzyskać wyższy stopień awansu. Jak wykorzystać zasoby platformy do zdobywania nowych kompetencji, w tym cyfrowych, jak umiejętnie korzystać z kursów, webinarów i seminariów. Stworzymy bazę dobrych praktyk dotyczących realizowanych projektów i innowacji pedagogicznych.

Zapraszam do wspólnego rozwoju i zdobywania nowych przestrzeni edukacyjnych. Wspólne działania rozpoczniemy od stworzenia narzędziownika TIK nauczyciela na ścieżce rozwoju zawodowego.

Zapraszam na spotkanie grupy:

6 grudnia 2022, godz. 20:00
 

PIN telefonu dla uczestnika: 168579472#

 

Moderatorka grupy: Zyta Czechowska

Ambasadorka programu eTwinning
Nauczyciel Roku 2019. Właścicielka i dyrektorka Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli- Zyta Czechowska specjalni.pl. Absolwentka UAM w Poznaniu, na kierunku pedagogika specjalna, od ponad 24 lat  terapeuta i nauczyciel w szkole specjalnej.  Pasjonatka nowoczesnych technologii. Współautorka projektu sieci współpracy nauczycieli „Czas TIKa”, prowadzi warsztaty i szkolenia i Rady Pedagogiczne dla nauczycieli z zakresu stosowania i wdrażania TIK. Współprowadzi bloga edukacyjnego www.specjalni.pl . Ekspert ds. awansu zawodowego nauczycieli. Trenerka Cyfrowego Dialogu i programu #SuperKoderzy w zakresie programowania i TIK. Należy do społeczności Superbelfrzy RP. Trenerka Umiejętności Społecznych. W 2017 r. otrzymała Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia edukacyjne i wychowawcze. Posiada tytuł Microsoft Innovative Educator Ekspert, nadawany przez firmę Microsoft najbardziej innowacyjnym nauczycielom na świecie. Jest czynną ambasadorką programu eTwinning.