Dwustronne webinarium Polska-Ukraina

Zapraszamy nauczycieli dowolnej specjalności, poszukujących partnera do projektu eTwinning, na dwustronne webinarium Polska – Ukraina. Językiem spotkanie będzie j. angielski.

Zapraszamy nauczycieli dowolnej specjalności, poszukujących partnera do projektu eTwinning, na dwustronne webinarium Polska – Ukraina. Językiem spotkanie będzie j. angielski. Webinarium, inaczej seminarium internetowe, to doskonały sposób na znalezienie partnera do projektu i rozpoczęcie przygody w programie. Uczestnicy webinarium, na podstawie swoich preferencji i pomysłów na projekt, zostaną dobrani w międzynarodowe grupy projektowe, zaplanują i zarejestrują partnerstwo eTwinning, mając cały czas do dyspozycji wsparcie ze strony pracowników biur eTwinning. Podczas spotkań zaprezentowana zostanie idea programu, platforma eTwinning oraz jej narzędzia, jak również przykłady zrealizowanych projektów. Wydarzenie skierowane jest do nauczycieli: - uczących dowolnego przedmiotu, - zarejestrowanych na platformie eTwinning, - początkujących w programie (brak doświadczenia w realizacji projektów eTwinning), - pracujących z grupą wiekową uczniów 13-20 lat. W webinarium wezmą udział nauczyciele z Polski oraz Ukrainy. Jego celem jest znalezienie partnera oraz rejestracja projektu eTwinning, który będzie realizowany w roku szkolnym 2016/2017. Plan spotkań online (uczestnicy zobowiązani są do uczestnictwa we wszystkich spotkaniach):

  • 5 sierpnia, godz. 15:00 – 16:30
  • 22 sierpnia, godz. 15:00 – 16:30
  • 31 sierpnia, godz. 15:00 – 16:30

Osoby zainteresowane uczestnictwem i spełniające w/w warunki zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego: FORMULARZ ONLINE Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 28 lipca 2016. W seminarium może wziąć udział ograniczona liczba osób. W przypadku dużej ilości zgłoszeń nabór może zostać zakończony przed podanym terminem. Nabór zakończono 27 lipca 2016 o godzinie 9:30