Dobre praktyki edukacji medialnej, czyli skąd czerpać inspiracje

Webinarium z cyklu Edukacja poprzez media. TERMIN: 12.05.2021 godz. 18.00

Zapraszamy na bezpłatne webinarium EDUKACJA POPRZEZ MEDIA - Dobre praktyki edukacji medialnej, czyli skąd czerpać inspiracje.

 Podczas naszego kolejnego spotkania nieco więcej uwagi poświęcimy znaczeniu mowy ciała i odbiorze naszych zachowań przez innych. Porozmawiamy o wykorzystaniu gatunków telewizyjnych, a także o tym, w jaki sposób możemy zaktywizować uczniów będących w ramionach zdalnego nauczania poprzez działania w obszarze edukacji medialnej.

Spotkanie poprowadzi Małgorzata Nowak - nauczycielka z ponad 30-letnim stażem, edukatorka edukacji medialnej, globalnej i antydyskryminacyjnej oraz dociekań filozoficznych. Prowadziła w gimnazjum klasę "język i media"w oparciu o autorski program edukacji medialnej. Współpracuje z TEA koordynując projekt EDIT ( przeciwdziałanie wykluczeniu poprzez działania Teatru Forum i metodę P4C), Fundacją Kupuj Odpowiedzialnie wspierając międzynarodowy projekt Debat o klimacie. Na co dzień pracuje w Młodzieżowym Domu Kultury w Piekarach Śląskich prowadząc zajęcia teatralne i Klub młodzieżowy.
  TERMIN: 12.05.2021 godz. 19.00 CZAS TRWANIA: 60 minut MIEJSCE:  eTwinning Live   Aby wziąć w nim udział wystarczy:
  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę EDUKACJA POPRZEZ MEDIA - Dobre praktyki edukacji medialnej, czyli skąd czerpać inspiracje  otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu Webinarium, (12.05.2021), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.
Liczba miejsc ograniczona (100). Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube –eTwinning Polska.
    Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: