Badania w projekcie - wywiady pogłębione

Webinarium z cyklu DESIGN THINKING W PROJEKTACH EDUKACYJNYCH. Termin 29.04.2021, godz. 18:00

Zapraszamy na bezpłatne webinarium DESIGN THINKING W PROJEKTACH EDUKACYJNYCH - Badania w projekcie - wywiady pogłębione.

 
Celem serii webinarów o wykorzystaniu design thinking (myślenia projektanckiego) jest wsparcie nauczycieli podczas etapu planowania projektów, tak aby uczniowie byli aktywnymi podmiotami w całym procesie i chętnie go współtworzyli. Nagrania wcześniejszych spotkań na YouTube eTwinning Polska.
 
Na trzecim spotkaniu zajmiemy się wywiadami pogłębionymi. Uczestnicy dowiedzą się jak przygotować uczniów do przeprowadzenia własnych badań, żeby mogli wyciągnąć z nich wartościowe wnioski. Przeanalizujemy kolejne kroki pracy z zebranymi danymi - od transkrypcji do analizy i syntezy.
 
Spotkanie poprowadzi Ewa Tomczak - main engine Design Thinking w Szkole gdzie współtworzy nowatorskie rozwiązania edukacyjne dla uczelni wyższych i szkół. Certyfikowany moderator design thinking z ponad siedmioletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń i warsztatów. Posiada kilkuletnie doświadczenie w inicjowaniu, planowaniu i wdrażaniu zmian w organizacjach, w tym usprawnianiu struktury organizacyjnej, wprowadzaniu nowych usług i tworzenia strategii. Wartościami, które najbardziej ceni w życiu zawodowym, są: rozwój, relacje, wolność wyboru i uczciwość. Prywatnie kocha konie i salsę kubańską. Jest przekonana, że nigdy nie jest za późno, jeśli tylko się chce.
TERMIN: 29.04.2021 godz. 18:00 CZAS TRWANIA: 60 minut MIEJSCE:  eTwinning Live   Aby wziąć w nim udział wystarczy:
  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę DESIGN THINKING W PROJEKTACH EDUKACYJNYCH - Badania w projekcie - wywiady pogłębione otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu Webinarium, (29.04.2021), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.
Liczba miejsc ograniczona (100). Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.
      Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: