Aplikujemy o Odznakę Jakości i Odznakę Szkoła eTwinning

TERMIN: 14.07.2020 godz. 11:00

Zapraszamy na bezpłatne webinarium JAKOŚĆ W PROJEKTACH ETWINNING - Aplikujemy o Odznakę Jakości i Odznakę Szkoła eTwinning.

Podczas webinarium zastanowimy się, jak zakończyć projekt oraz jak przygotować go do oceny. Na co zwrócić uwagę przygotowując wniosek o odznakę jakości. Omówimy formularz i przykładowy opis projektu do Krajowej Odznaki Jakości. Dowiemy się również, kiedy projekt otrzyma Europejską Odznakę Jakości, czym jest Odznaka Szkoła eTwinning i jakie są kryteria przyznawania wyróżnienia.

Spotkanie poprowadzi Małgorzata Garkowska - nauczycielka matematyki w Zespole Szkół nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu. eTwinnerka od 2005 roku, od kilku lat ambasador programu eTwinning i trener warsztatów komputerowych w województwie kujawsko-pomorskim. Zrealizowała ponad 20 projektów eTwinning, wiele z nich nagrodzono Krajowymi i Europejskim Odznakami Jakości. Projekt MAVEN MAths Via ENglish zwyciężył w konkursie Nasz projekt eTwinning 2016 w kategorii Ambasadorzy eTwinning. Koordynator projektów Comenius i Erasmus+. TERMIN: 14.07.2020 godz. 11:00 CZAS TRWANIA: 60 minut MIEJSCE:  eTwinning Live   Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę JAKOŚĆ W PROJEKTACH ETWINNING - Aplikujemy o Odznakę Jakości i Odznakę Szkoła eTwinning. i otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu Webinarium, (14.07.2020), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100). Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.

     

   

   

               

Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: