Animacja poklatkowa - lekcja XXI wieku

TERMIN: 18.11.2020 godz. 18.00

Zapraszamy na bezpłatne webinarium AKTYWNA TABLICA - Animacja poklatkowa - lekcja XXI wieku.

 

W czasie spotkania uczestnicy dowiedzą się, czym jest animacja poklatkowa i jakie są jej rodzaje. Poznają narzędzia i podstawowe sposoby tworzenia animacji z uczniami. Otrzymają przykłady dobrych praktyk wykorzystania animacji poklatkowej w czasie zajęć i projektów.

Spotkanie poprowadzi Sabina Piłat - Podróżująca nauczycielka i twórczyni kanału YouTube z filmami edukacyjnymi dla dzieci Nauka w plecaku oraz bloga dla nauczycieli W mojej klasie. Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego w Warszawie. Pracowała też w Hiszpanii i Luksemburgu. Trenerka, twórczyni materiałów edukacyjnych i publikacji dla nauczycieli. Członkini grupy Superbelfrzy RP.
TERMIN: 18.11.2020 godz. 18.00 CZAS TRWANIA: 60 minut MIEJSCE:  eTwinning Live   Aby wziąć w nim udział wystarczy:
  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę AKTYWNA TABLICA - Animacja poklatkowa - lekcja XXI wieku otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu Webinarium, (18.11.2020), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.
Liczba miejsc ograniczona (100). Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.
     
   

                 

 

   

Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: