Aktywna tablica z eTwinning

17-21 sierpnia 2020 godz. 14:30-16:00

Zapraszamy na seminarium Aktywna Tablica z eTwinning, które odbędzie się w dniach 17-21 sierpnia 2020 w godzinach 14:30 - 16:00. Spotkanie w całości realizowane jest w formie online na platformie eTwinning. Skierowane jest do nauczycieli zatrudnionych w szkołach podstawowych, którzy chcą poznać możliwości programu eTwinning ze szczególnym uwzględnieniem grup eTwinning skupiających nauczycieli wokół ciekawych tematów. Zainteresowanych nauczycieli zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu:   [ct_button id="button_48" size="small" solid="0" link="http://konferencje.frse.org.pl/aktywna2020/article/program/lang:pl" icon="" arrow="1" color="#333399" css_animation="" animation_delay=""]Program seminarium[/ct_button]   Spotkanie poprowadzą:

  • Edyta Karwowska - ambasadorka programu eTwinning w województwie mazowieckim, nauczycielka dyplomowana w zakresie edukacji wczesnoszkolnej. Zrealizowała kilkanaście projektów eTwinning. Laureatka Krajowych i Europejskich Odznak Jakości. W swojej pracy z młodszymi uczniami wykorzystuje nowoczesne technologie (m.in. praca z robotami Photon). Moderatorka grupy Aktywna Tablica z eTwinning. 
  • Ewa Przybysz-Gardyza - ambasadorka programu eTwinning w województwie mazowieckim, nauczycielka dyplomowana w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego w szkole podstawowej. Jest moderatorką grupy Aktywna Tablica z eTwinning i laureatką Krajowych i Europejskich Odznak Jakości. Należy do społeczności Superbelfrzy RP. Była koordynatorką warsztatów językowych TEIP oraz projektu Erasmus+. Pasjonatka nowych technologii, autorka bloga: dlanauczycieli.blogspot.com.

Warunki udziału w seminarium: 1. Posiadanie konta w programie eTwinning Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany: [ct_button id="button_75" size="small" solid="0" link="https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm" icon="" arrow="1" color="#ff6600" css_animation="" animation_delay=""]Dołącz do społeczności eTwinning[/ct_button] Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji. 2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową. Aktywny zawodowo nauczyciel dowolnego przedmiotu pracujący z uczniami szkoły podstawowej. 3. Gotowość do aktywnej współpracy w trakcie trwania szkolenia Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych spotkaniach i wypracują własne materiały cyfrowe pomocne w realizacji podstawy programowej. Uczestnicy potrzebować będą laptopów lub komputerów stacjonarnych podłączonych do Internetu. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa). Każdy uczestnik seminarium, który będzie obecny na wszystkich spotkaniach i wykona zadania kursowe, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 9 sierpnia 2020 o godzinie 23:59.   [ct_button id="button_39" size="big" solid="1" link="http://konferencje.frse.org.pl/register/12416/lang:pl" icon="" arrow="1" color="#ff6600" css_animation="" animation_delay=""]Formularz zgłoszeniowy[/ct_button]