Anna Szczepaniak

Ambasadorka programu eTwinning, Trenerka kursów online

Nauczycielka języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 9 im. Mikołaja Kopernika w Dzierżoniowie (szkoła wyróżniona tytułem Top School of the Decade in Poland z okazji 10-lecia programu eTwinning, a w 2018 i 2020 roku eTwinning School Label). eTwinnerka od 2005 roku. Zrealizowała ponad 30 projektów wyróżnionych europejską odznaką jakości eTwinning, z których 7 zostało laureatami konkursu Nasz projekt eTwinning. Laureatka European Language Label 2006 za projekt Z językami obcymi odkrywamy Europę.

Od roku 2018 również koordynatorka projektów Erasmus+ w synergii z eTwinning. O swoich działaniach pisze na stronie: https://annasp9.wixsite.com/etwinningandmore

W pracy motywuje uczniów do nauki angażując ich do międzynarodowych projektów o różnej tematyce, podczas realizacji których każdy może znaleźć dla siebie coś ciekawego. Cały czas dokształca się i poszukuje nowych, ciekawych dla uczniów metod i narzędzi TIK, które ułatwią i uatrakcyjnią im naukę. Chętnie dzieli się swoją wiedzą z nauczycielami na konferencjach oraz samodzielnie opracowanych kursach internetowych. Wszystkich entuzjastów współpracy międzynarodowej (eTwinning i Erasmus+) oraz praktycznego wykorzystania narzędzi TIK w pracy nauczyciela, zaprasza do współpracy.

Zachęcamy do kontaktu z ambasadorką i zaproszenia do swojej placówki na bezpłatne warsztaty eTwinning.