Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Krajowe Biuro eTwinning

Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa
tel.:  22 46-31-221
fax.: 22 46-31-030
e-mail: etwinning@frse.org.pl

 

 

 

Dział helpdesk programu eTwinning:

Facebook: http://www.facebook.com/eTwinningPolska
Twitter: @eTwinningPolska

 

Regionalni przedstawiciele programu eTwinning

Lista ambasadorów, koordynatorów oraz trenerów wraz z danymi kontaktowymi znajduje się w dziale Nasi przedstawiciele»

 

Krajowe Biuro eTwinning:

 

Alicja Pietrzak

Dyrektor Biura Edukacji Szkolnej, Młodzieży i Europejskiego Korpusu Solidarnośc
224-631-287
alicja.pietrzak@frse.org.pl

 

Paweł Czapliński

515-095-605
224-631-225
pczaplinski@frse.org.pl

Jolanta Gradowska

728-455-362
224-631-226
jgradowska@frse.org.pl

Edgar Jurkevic

509-492-035
224-631-178
ejurkevic@frse.org.pl

Małgorzata Knap

728-455-358
224-631-223
mknap@frse.org.pl

Michał Ławniczak-Iwanowski

224-631-229
mlawniczak@frse.org.pl

Monika Regulska

728-455-326
224-631-221
mregulska@frse.org.pl

Dominika Tokarz

515-095-602
224-631-219
dtokarz@frse.org.pl

Agnieszka Woźniak

224-631-228
awozniak@frse.org.pl

Aleksandra Woźniak

224-631-224
aleksandra.wozniak@frse.org.pl